Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik éltek Franciaországban:...

Akik éltek Franciaországban: a francia lányok, nők nem igazán viszonyultak jól a kezdeményező magyar férfiakhoz ugye? Még akkor sem, ha egész jól beszélték/beszéltétek a francia nyelvet?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy elutasítóak voltak, de számukra (nyelvismeret ide, vagy oda) nem párkapcsolat-képes egy magyar ember. Igaz ez?


Illetve régiónként volt esetleg némi változás?



2020. júl. 31. 10:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

9. válaszoló vagyok.

A probléma ott van, hogy a francia nők nem akarnak mindenáron férjhezmenni, különösen 6 hónapi ismerettség után nem.

Ha meg csak barátnőnek vinnéd Magyarországra, ahol senkit nem ismer és a nyelvről sincs fogalma, nem menne veled, akármilyen nagy lenne is a szerelem.

A franciáknak nagyon fontos az önállóság, és otthon teljesen rád lenne szorulva.

Ami megint csak nem menne, hiszen ahogy írod, te is tanulsz még.

2020. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

21. Hagyjad, megnézett egy francia filmet és most azt hiszi hogy bevarrja majd álmai nőjét párizsból, aki idejön neki a semmibe, "Nyugat-magyarországra" :DD


szerintem is tök járható út.

2020. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Megszólalt az fiúcska, aki olyanról beszél, akit még csak nem is ismer, megmosolyogtató ostobaságokat egy számára vadidegenről feltételezve. Mert ha legalább igazad lenne...

Tudni nem tud semmit, de írni azért ír!


Gyakori butái, én így szeretlek titeket! :))


Ha ennyire rosszindulatú, feltehetőleg rendkívül tapasztalatlan fiatal gyermek vagy még, miért szólsz olyan témához, ahol már többen többszörösen a tudtodra adták, hogy az ég világon senki nem kér belőled?


Még kényszeres is vagy a sok benézés mellett?


A nevetséges százalékodról meg már nem is beszélve. Messzire látszik, hogy tényleg nem érdekelsz senkit, csak észre kellett volna már rég venned.


Te ezen az oldalon egy életre elástad magad. És ezen már a gyerekes odakörmölt smileyjaid sem segítenek már semmit.


Nem is tudom, ezek után haragudjon bárki is rád - vagy sokkal inkább szánjon.


Mindenesetre okos enged alapon én kiszálltam, jó vitatkozást kívánok - de immáron magadban. :)

2020. aug. 2. 11:35
 24/24 anonim ***** válasza:

Figyu

Ha tényleg szereti a kérdezőt egy lány akkor miért ne költözne hozzá?

Vagy akkor miért ne ajánlaná fel a kérdezőnek,hogy költözzön ő hozzá?

Vagy menjenek egy harmadik országba?


Ha valaki az életem szerelme akkor mindig mellette akarok lenni

2020. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!