Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dolgozott valaki úgy hogy...

Dolgozott valaki úgy hogy ingázott sopron és ausztria között?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy reális Sopronba költözni és átjárni dolgozni pl Bécsbe vendéglátásba vagy betegellátásba?


Kinek milyen tapasztalatai vannak?



2020. szept. 19. 18:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan ingáznak, egy autót mindig megtöltenek utazáskor az egy környéken dolgozók és osztoznak a költségen.
2020. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Sopron valóban nagyon megtelt, bolond az aki még mindig ide szeretne jönni.
2020. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. A család Budapesten van, mégis miattuk akarsz Sopronba költözni, hogy onnan ingázz Bécsbe? Nekem úgy tűnik, hogy neked semmi közöd nincs Sopronhoz, de akkor miért akarsz ennyire ott lakni?
2020. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én soproni vagyok. Ez a hely tényleg megtelt. Lassan egybe vagyunk épülve az összes környező településsel. Mindenhova, ahol talpalatnyi hely van, oda építenek egy emeletes házat. Ehhez képest a közlekedés a béka segge alatt van. Rossz utak, összehangolatlan lámpák, és mindig mindenki siet valahová. Aranyhegyen például egy autó nem fér el az úton, mert össze-vissza parkolnak. Szerintem jobban jársz, ha ide nem jösz.
2020. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
13-as! Ausztriában akar dolgozni és Sopronba költöznének a családdal, hogy együtt lehessenek. Nem akar "annyira" ott lakni, csak azért költöznének oda, mert tud ingázni
2020. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem költöznek Bécsbe csalàddal együtt.
2020. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkorák a gyerekek, vagy mit dolgozik a feleség, ha nem beszélnek németül, akkor nem egyszerű. Meg Ausztriában drágábbak a lakások, azért ingáznak inkább még Győr környékéről is. A szomszédom is minden reggel 8-ra megy Bécsbe.
2020. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Sopron tényleg megtelt, iszonyat mennyiségű ember van itt. Ellenben a határ másik oldalán 400 euroért simán ki tudsz venni valami tisztességeset egy kisebb faluban.
2020. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ne szúrjál már ki a gyerekeiddel, hogy te kijársz Bécsbe dolgozni, ők meg itt maradnak "élvezni" a hihetetlenül magas színvonalú magyar közoktatást. Ez érthetetlen számomra. Nem fogod fel mennyivel több lehetőségük lesz az életben, ha Ausztriában végzik el a sulit majd járnak egyetemre? Mindez azért, mert valamennyivel olcsóbb az albérlet, amit egyébként többen megcáfoltak már? Lehet, hogy olcsóbb, viszont Ausztriában meg olyan jogai vannak egy bérlőnek például, ami Magyarországon kb soha nem lesz.
2020. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
15%
Soproni vagyok de szerintem megéri még mindig ide jönni. Sok helyi nyafog de igazából ne nagyon érdekeljen a véleményük. Sok olyan emberi hazaránt itt havi 14x 1300-1500 eurót akik az ország másik részein örülhetnének 150 ezres fizetésnek. És 10 éve is csak makognak németül... nagy szerencséjük van avval, hogy hova születtek. Egyébként meg ha jó szakmád is van avval kifejezetten egyszerű még most is melót találni.
2020. szept. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!