Kezdőoldal » Utazás » Európa » A horvátok július 15-én még...

A horvátok július 15-én még kérik a tesztet?

Figyelt kérdés
1-jén hozták ezt a törvényt, hogy oltási igazolással vagy PCR/antigén gyorsteszttel lehet csak átlépni a határon. Azt írták, hogy 15-ig tart ez a korlátotás. Pont 15-től mennénk nyaralni. Nem fogok tesztet csináltatni. Ha kell még a teszt, akkor csak visszafordítanak a határnál, vagy nem ússzuk meg ennyivel? Nem tudom, hogy kockázatos-e bepróbálkozni..

2021. júl. 7. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Ha van védettségi igazolványom arról, hogy átestem a fertőzésen, akkor visszafelé biztosan nem kell teszt vagy karantén?"


Akkor szabadon jöhetsz hazafelé. Ezek szerint ellenanyagvizsgálatra kaptál kártyát. Valahol az is teszt.


Ha mégis bevállalnád a tesztet kifele, akkor antigént érdemes csináltatni. 6500 Ft-ért megcsinálják. Ne ezen múljon egy nyaralás.

2021. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha lesz is ilyen, akkor remélem, hogy elég annyi, hogy bevállalom a karantént, és ezzel elkerülhetem a tesztet.
2021. júl. 8. 08:53
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy már karanténban töltsd a nyaralást. Mire letelik jöhetsz haza. Haza felé más a helyzet. De autóval jelenleg nem kell semmi. Horvátok kérik a tesztet de lehet az is hogy mivel nem vagy az ő állampolgáruk vissza fordítanak
2021. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem a nyaralás alatt szeretnék karanténban lenni. Ha 16-tól feloldják a korlátozást, akkor átjutunk, de lehet, hogy visszafelé kitalálják a tesztet vagy a karantént. Ha nem oldják fel, akkor nem megyek.
2021. júl. 8. 09:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Most lett feloldva. Szeptember előtt nem lesz vissza vezetve
2021. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fel lett oldva? Hol olvastad?
2021. júl. 8. 12:19
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Ő a magyarra értette a feloldást
2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lehet, hogy összejön a nyaralás.
2021. júl. 8. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!