Kezdőoldal » Utazás » Európa » A román, bolgár, görög vagy...

A román, bolgár, görög vagy az albán tengerpart a szebb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Román
Bolgár
Görög
Albán
53 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az albán tengerpart gyönyörű, de ott még nem voltam. A bolgár part nem tetszett, Görögországban viszont sokfelé láttam már csodás strandokat, így azt jelöltem.
2021. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Román = mocsok, szemét, prolik, cigányok

Bolgár = nagyságrendekkel jobb, vannak nagyon szép helyek és falvak

Görög = a felsoroltak közül a legszebb

Albán = vannak szép helyek (pl Ksamil), a közbiztonság talán itt a legjobb, de nagy a szemét, mocsok.

2021. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A görög
2021. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vall túl nagy utazási tapasztalatra, ha bárki általánosságban képes a "görög tengerpartról" nyilatkozni :D Van ezer féle, a turistagettó putritól a karibi képeslapba is illőig minden.
2021. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

1

A déli része olyan mint a posványabb részek Görögországban. Annyi az előnye hogy cserébe olcsó.

2021. aug. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

A görög part a legváltozatosabb, tehát legyen mondjuk az a legszebb, de ez nézőpont kérdése is. Én még 1996-ban voltam Korfun, és szerintem ritka ocsmány volt (azóta valószínűleg klasszisokkal jobb, eltelt azóta 25 év). Az akkori Korfunál szerintem sokkal szebb Ksamil vagy a bolgár Napospart, viszont az említett 25 év miatt ez nem túl releváns.

A román part nekem olyan semmilyen volt. Ocsmánynak nem mondanám, de semmi varázsa nincs.

2021. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
A bolgar tengerparton sosem voltam/lattam, megis nagyon durvan altalanositva a kovetkezo sorrendet allitanam: gorog, alban, bolgar, roman.
2021. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Romániában kb semmit nem építettek még ki, nem szép, nem túl tiszta, nincs egy kifejezetten jó része. Szerintem ez a legcsúnyább, pedig lenne benne lehetőség.

Bulgáriában Nessebar, Napospart szép, ott nagyon figyelnek a tisztaságra, máshol viszont koszos, szemetes.

Albániában Durresben km hosszú, tiszta, lassan mélyülő homokos part van, délen Ksamil olyan, mint a trópusi hófehér homokos képeslapok. De itt is igaz, hogy ahol nincs felkapva, ott szintén kosz, szemét jellemző. De egyre jobban felfut Albánia és ezt kezdik észrevenni, 10 év múlva szerintem tele lesz karbantartott, szebbnél szebb strandokkal, mert egyébként az ország természeti adottságai fantasztikusak. Csak ki kéne őket használni.

Görögország az, ahol egyértelműen a turizmusra építenek, rengeteg szigete is van, nyilván itt lesz a legtöbb tengerpart, így a szépek száma is nagyobb.

2021. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly ?
2022. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a bolgár tengerpartot, ahova mi járunk ott jól kiépített, szedik rendszeresen a szemetet, puha homokos, lassan mélyül, meleg a víz.

Nem fogsz 2000 likeos instafotót lőni, de nagyon jót lehet ott nyaralni.


De látványban biztos vagyok benne, hogy nem közelíti meg Görögországot, bár nem jártam még ott.

2022. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!