Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrói tengerpartról...

Montenegrói tengerpartról megosztaná valaki az élményét?Árak, minőség stb

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Szomorúan olvasom 10-es sorait, mert én is még a nyugati turisták által felfedezetlen Montenegrót ismerem, ahová inkább csak a kalandvágyóbb "visegrádiak" no meg a vajdasági magyarok jutottak el. 5 eurós korrekt szobák, hasonló árú ebédek... és ennek nincs 10 éve. És megfért jól az ember a szerbiai cigánycsalàddal, akik nyárra kiköltöztek a kempingbe és minden este trombitakoncertet adtak, grátisz, a hangulat kedvéért. Meg lehetett jókat beszélgetni a helyiekkel. Sajnos többen is az egész elkurvulàsàról számoltak be azóta, amiért igen nagy kár.
2022. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Egyetlen mondatban egy szép, de erősen túlértékelt ország.

Számomra az a hely, ahova nem szeretnék többet visszamenni. Nem azért, mert ne lenne tényleg szép a tengerpartja és ne lennének gyönyörű hegyei, hanem mert ennél sokkal jobb helyek vannak a világon.

Engem nyomasztott az a fajta tömeg amit ott láttam, egyáltalán nem nyűgözött le a strandok minősége, és valahol rossz irányba megy az ország. Turistagettóvá vált.

És igen, egyáltalán nem olcsó.

2022. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

10-es vagyok.


Nem értem, miért lettem így lepontozva. A kérdező élménybeszámolót kért. Ha valaki szerint én csak fikáztam az országot, annak ajánlom az utolsó bekezdésemet.

2022. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Budvában jártam. Apartmanban szálltunk meg. A fürdő- és az ívóvízzel spórolni kell, mert az ott nagy kincs.( ez nem volt gond) Nekem nagy csalódás volt a budvai tengerparti rész. Rengetek szórakozóhely van és olcsó. Kevés pénzből is jól lehet lakni.
2022. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha tengerpart, akkor egyértleműen a déli részre, Ulcinjtől keletre menjetek (velika plazsa vagy mi a neve). Gyönyörű homokos strandok vagy 15 km hosszan, fantasztikus a tenger, jók a szolgáltatások. Az északi, turistás városok melletti strandokra nem érdemes menni, mert ocsmányak és tömegnyomor van.

Ami a városokat illeti, nekünk Cetinje tetszett nagyon, nagyon hangulatos, nincs turista, nincs drágaság.

A tipikus skanzenvárosokban (Kotor, Budva) drágaság és nyomor van, egyszer meg lehet nézni ha ki akarod pipálni a listádon, és annyi.

2022. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!