Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországi nyaralás....

Franciaországi nyaralás. Melyik városok a legnépszerűbbek, legolcsóbbak, hol van a legtöbb lehetőség?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 20:49
1 2 3
 11/21 franciasrac ***** válasza:

Kösz az ajánlást de a francia az anyanyelvem, nem hiszem hogy szükségem van francia leckékre 😅


Amúgy nem értek egyet, nem vagyunk zárkózottabbak/nyitottabbak mint a más régiókban, a II. világháború túlélői többsége már el is hunyt, mostmár nem utálják a németeket vagy bármely turistát, nem látunk sokat a vidéken tehát inkább örülünk mikor jönnek turisták ide, az emberek nagyon segítők bár kevesen beszélnek idegen nyelveket, ha egy pár mondatot tanulnak franciául utazásuk előtt, nagyon jól fog menni a tartózkodásuk !

2022. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Si ta langue maternelle est le français, mon cul est du poulet!

Un mensonge pareil frise le ridicule.

A qui veux tu faire croire une bêtise aussi énorme?

Arrête de mentir, et vas te faire voir chez les grecs!

2022. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 franciasrac ***** válasza:
100%
Bahahaha détends-toi bg je t'ai rien dit mdr
2022. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Tu mens comme un arracheur de dents! ptdr.
2022. márc. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 franciasrac ***** válasza:
Comme tu veux écoute que tu me croies ou non ça va pas changer grand chose à ma vie
2022. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
igaz, hogy a franciak nem szeretik ha kulfoldiek probalnak franciaul beszelni?
2022. márc. 28. 11:12
 17/21 franciasrac ***** válasza:
Szerintem pont annak ellentéte, legalább a vidéken, imádják ha a turisták ismernek egy pár mondatot, úgy vettem észre, hogy sokkal türelmesebbek vagyunk, mint egyéb országokban, mert tudod büszkék vagyunk a nyelvünkre és elég csalódottak hogy nem már a világnyelv, szóval tényleg nagyon szeretjük. Figyu csak a nagyvárosokban, a turisztikai szektorban dolgozó embereknek (annak egy jó példája a párizsi pincérek amúgy ők mindenkivel egyenlően kibírhatatlanak) lehet, hogy nincs elég idejük, hogy arra várják, hogy végezd mondani a mondatod, és nagyon tiszteletlenek lehetnek, de nem a többség
2022. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%

Ez a franciasrác ürge azt akarja elhitetni velünk, hogy anyanyelve a francia, közben hibát hibára halmoz.

Az én anyanyelvem bizony a magyar, és ezt soha nem is tagadtam.

Még a gyerekeim is beszélnek magyarul, dacára annak, hogy Franciaországban születtek francia férjemtől, de nagyon régen élek kint, és elég sok előzetes munka után ma már műfordító vagyok vagy 15 éve, űgyhogy negismerem a franca mondatalkotást.

Képtelen vagyok felfogni, mire jó ez a hazugság

Ami a franciákat illeti, értékelik, ha valaki megpróbálja beszéni a nyelvüket.

Velem azért lettek azonnal kedvesek, mert akárhova mentem, mindig megkértem, hogy javítsák ki a hibáimat, amit mindig szívesen és kedvesen megtettek.

És ezzel egy bizonyos kapcsolat is kialakult köztünk.

2022. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 franciasrac ***** válasza:
93%

???

De francia vagyok nem értem mit nem értesz 😭

A magyar nyelvet csak tanulom, pont ezért érdeklődtem ehhez az oldalhoz, nem értem hogy 1. erről hazudni milyen értelme lenne és 2. miért annyira elképzelhetetlennek hangzik neked hogy francia vagyok, és nagyon kíváncsi lennék ha mondanám hol is hibáztam franciául írva... Na de mindegy semmit nem is kéne bizonyítanom véletlen embereknek a neten

2022. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Srác Úr! Szeretlek.
2023. júl. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!