Kezdőoldal » Utazás » Európa » Igaz, hogy a fejlettebb...

Igaz, hogy a fejlettebb európai országokban lenézik aki cigizik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nem csak EU-ban, az egesz vilagon. Mi vagyunk a leprasak.
2010. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Francokat. Pl. tudtommal Franciaországban r.ohadtsokan cigiznek, bár én nem voltam ott még soha...
2010. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Németországot ide sorolod?


Itt az emberek az autóban is úgy cigiznek mintha az utcán lennének, felhúzott ablakkal mindegy hogy egy 50 éves autó vagy egy új merci, semmit nem kímélnek.

sok barátom (német) otthon simán cigizik a lakásban, míg magyar barátaim közül csak is az erkélyen.


Irodákban tilos, de nálunk még is lehetett.


szóval a németek szívják rendesen, habár én is koca bagós vagyok.


az éttermekben betiltották de a kocsmák szorakozóhelyek nagyon tiltakoznak.


pár kisebb falu a cigi csikk eldobást bünteti, de ritka.

2010. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Angliában már 14 éves gyerekeket látsz cigivel a szájában,és elég sokan bagóznak..Ezért is igyekszik a kormány valami megoldást találni.Itt kint 21 éves kor alatt nem lehet cigit venni(és itt tényleg elkérik az iratokat).Ha valaki elmúlt 21 éves,és ő vesz egy 21 év alattinak cigit azt is kemény pénzbírsággal büntetik..

De eddig nem sok sikerrel jártak,mert tényleg sokan cigiznek..

2010. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem nézik le, mert fejlettebb országokban nem lógnak úgy az arcodban, mint itthon és nem azzal foglalkoznak, hogy mit csinálsz.


Maximum akkor oltanak le, ha eldobod a dekket az utcán, vagy tiltott helyen bagózol.

2010. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Nemtudom mikor jártál angliába, de én most voltam.. Egy doboz marbi 1800 ft átszámolva. Londonban a 3 hét alatt kb. két ember szájában láttam cigit az utcán. Pedig vannak páran!!!


Amúgy mi társaságunk is lenézi őket elég keményen, pláne azt amelyik csak divatból csinálja..

2010. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
53%
A kérdés, h lenézik-e őket... szerintem nem is az hogy lenézik a dohányosokat, csak előítéletek vannak velük szemben...legalábbis nekem van, ( biztos nem vmi intelligens meg ilyenek) de nem akarattal, ez mindenkinek eszébe jut, de legalább átvillan az agyán. Én is dohányoztam 4 évig és én rosszul is éreztem magam emiatt. 9 hónapja tiszta vok (y)
2010. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanúgy látni a cigit a 14 évesek szájában...!:/
2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
én lenézem őket, nem dohányzom. szánalmasak.
2010. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most mondjátok meg őszintén! MI A JÓ A CIGIBE?
2010. szept. 15. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!