Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás Horvátországba: Milyen...

Utazás Horvátországba: Milyen napon érdemes indulni?

Figyelt kérdés

Autóval mennénk, a szerda-csütörtök-péntek napokról olvastam, hogy hatalmas a torlódás az autópályákon lefelé, visszafele meg vasárnap.

De lefelé milyen vasárnap? Akkor is necces, vagy mikorra érdemes időzíteni az oda (és vissza) utat, ki mit tapasztalt?



2022. máj. 5. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen azt nem írtad, hogy mikor mennél, mert most semmiféle torlódás sincsen.

Amúgy szombaton van a nagy torlódás de csak akkor, ha pont akkor indulsz el szép kényelmesen mint a többiek.

Én pl. éjfélkor szoktam indulni.

2022. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombati turnusváltást szokták mondani, hogy a fizetőkapuknál hosszú sorok alakulnak ki. Egyébként tényleg éjjel a legjobb lemenni az üres pályán.
2022. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy éjszaka mész, vagy araszolsz a hőségben a tűző napon.

[link]

2022. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön fogok menni (nyár közepén, 7 éjszakára, tehát vissza is csütörtök; nem tőlem függött a nap). Elsőre azt gondoltam erről, hogy „az legalább nem szombat, úgyis a szombat szokott a leghúzósabb lenni” ‒ a kérdést olvasva, akkor a csütörtök is már olyan, mint ha már akkor is hétvége lenne? :/
2022. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom, de az, hogy mikor tudsz menni az -szinte- kizárólag az adott apartman tulajdonosától függ. Vagyis, hogy melyik napon van nála a turnusváltás.

Szálloda az más tészta.

2022. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tervezd hogy Zágrábot kora hajnalban érjétek el akkor nincs várakozás 10-12-re lent vagytok a tengerparton.
2022. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Inkább az számít, hogy pontosan mikor indultok. Érdemes hajnalban indulni, mert reggel és kora délelőtt nincsenek akkora sorok.
2022. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

"reggel és kora délelőtt nincsenek akkora sorok."


Ez volt a hét vicce.

:)))

2022. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!