Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglaljunk -e őszre utazást,...

Foglaljunk -e őszre utazást, vagy fenyeget a Covid következő hulláma?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, pár napom belül repjegyet kellene foglalnom, de félek hogy esetleg ebben az 1.5 hónapban ismét utazási korlátozasok lesznek.

Szeptember elején repüpnénk Angliába, kicsit fájna a szívem ha bebuknám a repjegy árát...

Mindenhol csak azt hallom és olvasom, hogy szigorítások varhatóak. Oltási igazolványunk sincsen, szóval ha ehhez kötnék sem tudnánk utazni.

Szerintetek merjek foglalni?



2022. júl. 18. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk ha nincsen oltásitok, tényleg kidobott pénznek tatartom a repülőjegyre költ9ött összeget.

EGyébként ha ilyen olvasott népek vagytok, arról nem olvastatok véletlenül, hogy az oltás benneteket is VÉD?

2022. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nincsen oltásink, de ugye jelenleg nem is kérik

Mióta nem kérik repültünk már, csakhát ki tudja mi lesz másfel hónap múlva

2022. júl. 18. 13:26
 3/25 anonim ***** válasza:
21%

MEgint okoskodsz. Fölöslegesen.

Nem oltattad magad, és valóban komoly rizikója van annak, hogy utazhass.

És ez szerintem így helyes.

Vedd csak meg azt a jegyet és bukd el :))))))

2022. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Ezt nektek kell tudni. Esetleg valami olyat keresni, ahol Vis major esetén nem bukta az egész.

Mondjuk Angliában pont sz@rnak a covidra. Tavasszal már akkor feloldottak mindent, amikor náluk még javában tombolt. Ha vissza is jön addigra náluk, biztos nem lesz durvább, mint amikor feloldották, és eleve sokkal enyhébb tünetekkel. Elég nagy ellentmondás lenne, ha úgy meg lezárnának. Persze a kormánydöntésekben nem érdemes logikát keresni, mert nincs. De én max.arra készülnek, hogy -teszthez köti a beutazást a célország, vagy a repülő társaság.

2022. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A kérdés egyáltalán nem erre irányult, hogy most hasznos e az oltás vagy sem

Ez csak egy mellékes info volt, köszönöm ezt a rendkívül hasznos és kedves megnyilvánulást

2022. júl. 18. 13:41
 6/25 A kérdező kommentje:

És ez nem okoskodás volt, csak válasz arra hogy "kidobott pénz az oltás nélkül vásárolt repjegy"

Erre volt válasz, hogy jelenleg nem kérik már egy jó ideje

2022. júl. 18. 13:52
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező ne foglalkozz ilyen buta emberekkel:D Én a helyedben nem is reagáltam semmit ilyen válaszra:DDD

Szerintem foglald le a helyet vagy olyat keress ahol visszatérítik az árát ha úgy alakulna hogy nem tudtok menni de pcr-t elfognak fogadni ha vissza is térne ez a parahisztéria.

2022. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

7.

Milyen érdekes, hogy itt a gyíkon pont az agyhalottak mondják a jóval okosabbakra, hogy buták.


Kérdező!

Még semmi konkrétumot nem lehet tudni, viszont eléggé beszédes, hogy amikor mutatnak kormányfői összejöveteleket a tv-ben, szinte minden jelenlévő már ismét maszkban van. Valamit tudhatnak már...

2022. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
#8! Én nem láttam ilyet, de akkor ez elég ciki, mert amikor védettségihez kötötték bizonyos rendezvények látogatását, akkor azokon a rendezvényeken NEM kellett maszk, hisz minden ott tartózkodó jól meg volt védve. Ők meg ugyebár mind oltottak...😂
2022. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Tegnap én is csak néztem a híradóban, hogy az olasz kormánytagok mindegyikén fehér maszk volt.

Valamit jobban tudnak mint mi.

Még az is az eszembe jutott, hogy a jövő héttől Magyarországon is ismét heti kétszer lehet oltásra menni, mert hirtelen naponta duplázódni kezdett a betegszám.

2022. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!