Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglaljunk -e őszre utazást,...

Foglaljunk -e őszre utazást, vagy fenyeget a Covid következő hulláma?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, pár napom belül repjegyet kellene foglalnom, de félek hogy esetleg ebben az 1.5 hónapban ismét utazási korlátozasok lesznek.

Szeptember elején repüpnénk Angliába, kicsit fájna a szívem ha bebuknám a repjegy árát...

Mindenhol csak azt hallom és olvasom, hogy szigorítások varhatóak. Oltási igazolványunk sincsen, szóval ha ehhez kötnék sem tudnánk utazni.

Szerintetek merjek foglalni?



2022. júl. 18. 13:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Foglalj repülőt, de visszamondasi biztosítási, így nem veszítesz semmit, ha le kell mondanod. Persze a biztosítás erre nem ingyenes.
2022. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

20: Az Egyesült Királyság nem fog ilyen szigort visszahozni. Vagy egy évig bezárva tartották az embereket, a turisztikai célú beutazást ellehetetlenítve. És az intézkedések semmit nem értek, ugyanúgy maradtak a magas esetszámok. Annyira csak nem idióták, hogy megtegyék ugyanazokat a fölösleges lépéseket, újfent a béka segge alá küldve a gazdaságot.


Nekem is foglalásom van Skóciába augusztus közepére, eredetileg 2020 augusztus lett volna, azóta átrakosgattam, hülye lennék továbbhalasztani.

2022. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%
10-es! A Covid-diktatúra visszajöveteléről tudnak
2022. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szeptember 20-ig lehet bátran foglalni,utána ha jön a hidegebb..nem tudom,én akkor már nem ajánlom.
2022. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Minden ítélkezés nélkül, ha oltatlan vagy, akkor neked több kockázat-faktorod van egy utazás esetén, mint az oltottaknak. Nem feltétlenül egészségügyi, de adminisztratív jellegű is, vastagon.


Az újabb covid-lezárásokat haluzókkal nem tudok mit kezdeni...

2022. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!