Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglaljunk -e őszre utazást,...

Foglaljunk -e őszre utazást, vagy fenyeget a Covid következő hulláma?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, pár napom belül repjegyet kellene foglalnom, de félek hogy esetleg ebben az 1.5 hónapban ismét utazási korlátozasok lesznek.

Szeptember elején repüpnénk Angliába, kicsit fájna a szívem ha bebuknám a repjegy árát...

Mindenhol csak azt hallom és olvasom, hogy szigorítások varhatóak. Oltási igazolványunk sincsen, szóval ha ehhez kötnék sem tudnánk utazni.

Szerintetek merjek foglalni?



2022. júl. 18. 13:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Így van 12-es.Ezt nem értik meg hogy a kutyát nem érdekli hány szart lövet be magának,csak a másikkal mit foglalkozik?Azt csinál még egyelőre mindenki amit akar.Nekem nem fáj ha ő be van oltva 100-szor,akkor neki se fájjon ha más nincs egyszer sem.
2022. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
3x oltottam, de tobbet nem fogok, unom mar ezt rohadt intezkedest
2022. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%

Oltassa be magát a radai rossebb, túléltem oltás nélkül én is és a férjem is már 600 covid hullámot úgy hogy betegek se voltunk és nálunk nagyon home office se volt, végig bejártunk BKK-n a legnagyobb állítólagos fertőző időszakban. A 2X 3x oltott ismerőseim viszont mind voltak betegek, volt olyan is aki többször, sőt olyan is, aki kőrházba került, bár nem volt nagy gond 2 nap után hazaengedték. Szóval nem láttam volna, hogy az oltás működik.

És utazni így is tudtam mostanában, voltam 4 helyen ;)

De őszre én egyelőre nem foglalok, kivárom mi lesz. Szerintem a pakliban van a lezárás sajnos..a színház megy tovább

2022. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__118..

Ezért megéri ám oltakozni látható....

2022. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__11746756-vajon-a-pfizer-oltasa-kozrejtszott-volna-az-alacsony-hemoglobin-kialakulasahoz

Másik,na ez már durva!

2022. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2022. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

Őszinte tanácsom a kérdezőnek: NE utazzon. Nem éri el a szellemi képessége azt a szintet, hogy beengedjék.

További tanácsom az itt tobzódó oltásellenes parasztoknak: Tanuljatok, szerencsétlenek. És igyekezzetek csendben maradni. Nem értetek a témához, ráadásul közveszélyes állatok vagytok.

igazi magyar szutyokemberek.

2022. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
🤣🤣🤡🤡👅👅🐑🐑
2022. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Hol olvastál olyat, hogy Angliában korlátozások várhatóak? Be tudod linkelni?
2022. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

18: a második résszel teljesen egyetértek. Ahogy olvastam a válaszokat megnyugodtam,amikor a tiedhez értem. Még van egy csepp remény.


Kérdező: én nem foglalnék. Amint szigorítanak szükséges lesz az oltás vagy a pcr+karantén. Ha valamelyik belefér nektek,akkor nyugodtan lehet.

2022. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!