Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ön melyik országba utazna el...

Ön melyik országba utazna el a legszívesebben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Franciaország
Németország
Ausztria
Olaszország
Svájc
70 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Franciában család miatt már voltam egy párszor, olaszban pedig még csak egyszer, azt is régen, gimnazista koromban. Bár S ájc sem lehet rossz, ott még ennyiszer sem voltam🤔
2022. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy az országon belül hova.
2022. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország
2022. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosan a kedvenc városom Róma, viszont Németországban már rég jártam és most annyira kedvem lenne Berlinhez vagy Hamburghoz.
2022. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 franciasrac ***** válasza:
78%
Nagyon szeretek Franciaországszerte utazni, mindig mások-mások a tájképek, de a többi közül külföldön csak Németországban voltam (pár alkalommal egy délutánra/napra Baden-Württembergben, Bajorországban meg 2 hónapot maradtam cserediákként), a többin csak átmentem egy-kétszer max, ezért mindegyiküket szívesen látogatnék, mindenesetre minél messzebb van itthontól, annál jobb :)
2022. dec. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
Németország. Egy itt megismert személy miatt.
2022. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már mindegyikben jártam a felsorolt helyek közül, Olaszországba mennék vissza a legszívesebben
2022. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Svájc. Mert az az egyik kedvenc országom.
2022. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában, Olaszországban már voltam többször is. Németország nem érdekel, szóval Franciaországba mennék, ott még nem voltam. Aztán Svájc.
2022. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!