Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik tengerparti nyaralás...

Melyik tengerparti nyaralás jöhet ki egy családnak a legolcsóbban? Ár-érték arányban melyik lehet a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha lehet nem iszonyú drága nyaralásokban gondolkozom- inkább olcsóbbak.

2023. jan. 30. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem mennék egy naposra vagy kétnaposra. Egy hét -10 nap.

Voltunk már Horvátországban illetve Portugáliában, két hetet, de akkor az autós volt, illetve autóbérléses+airbn. A többi szokásos nyaralós célpontok, Bulgária, Görögország, Spanyolország, stb.. nincs tapasztalatom, hogy odajutás és az ottani költségekkel együtt melyikből lehet jól kijönni. Nem tömegturizmus annyira.. szóval nem szállodai medence partján pihenő típusok vagyunk. Egy szülő 3 kamasz, vagy két szülő három kamasz.

2023. jan. 30. 15:58
 12/14 anonim ***** válasza:

10.

Mivel pont a tengerparti lakásommal szemben van egy buszmegálló, így napi szinten látom, hogy gyakran órákig is állnak ott emberek, mire jön arra egy busz. Trogírból a végállomásról persze már pontosabban indulnak.

A hajózás meg más tészta.

2023. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hol van ez a buszmegálló?
2023. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Èn nem rég kezdtem el használni egy oldalt olyan mint a booking meg szallashu de sokkal olcsóbb! Én pl

az idei nyaralasunkat amit lefoglaltam tenerifere. 3an vagyunk konkrétan megsporoltam a szallason a 3 repjegy árat. Nem tudom hogy csináljak de nagyon jó kis olcsó szallasokat lehet foglalni.

Meg etkezesi kártya mi egymás.

Ha már ismered bocsi, ha még nem remélem neked is bevalik ☺️

travello.jifu.com

2023. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!