Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha csak pár órát kell éjjel...

Ha csak pár órát kell éjjel Budapesten lennem hol tudok megszállni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok budapesti,de a barátom külföldről Budapestre fog megérkezni ,valamikor éjjel vagy hajnalban ahonnan tovább megyünk a legelső reggeli vonattal valószinüleg. Van olyan szállás vagy hotel ami olcsó és bármikor eltudom hagyni,nem kell kulcsot leadni időpontra vagy személyesen?

2023. jan. 31. 20:31
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Persze,hogy ismerem,telelni volt a barátom a barátaival és a szabija másik felét velem tölti,ezért,hogy ne utazzon haza az otthonába egyszerűbb,ha Budapesten találkozunk és tovább utazunk az én lakhelyemre . Én ajánlottam fel neki,hogy bevárom mert nem igazán ismeri ki magát és több cucca is lesz magánál.
2023. febr. 1. 06:29
 12/29 A kérdező kommentje:
Illetve a legkorábbi vonat valószinűleg már későn lesz,a legkésőbbi amivel meg oda tudnék menni túl korán.
2023. febr. 1. 06:31
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy nem lehet azt tudni, hogy mikor érkezik. Nincs menetrendje a busznak/vonatnak, amivel jon? Kizart
2023. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Leányom, menj már az első vonattal. Ha te hajlandó vagy rá 6 órát várni egy állomáson, akkor is várhat mondjuk egyet vagy kettőt.
2023. febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem menetrendszeri busszal jön, hanem különjárattal, ahol a szervezés nem annyira profi. Mindegy, ez nem ránk tartozik.


De ja, az logikusabb, ha ő vár 2 órát, mint te 6 órát, ráadásul úgy, hogy te még szállást is fizetnél! Budapest GO alkalmazás segít neki tájékozódni Budapesten. De ha rengeteg a cucca mert teszem azt síelni volt, akkor pedig taxi kiviszi a pályaudvarra.

2023. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen síelni volt és nem menetrendszeri busszal jön,útközben megállnak pihenni stb,ezért kiszámíthatatlan. Majd meggondolom és megbeszélem vele. Köszönöm a válaszokat
2023. febr. 1. 09:53
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

"Illetve a legkorábbi vonat valószinűleg már későn lesz,a legkésőbbi amivel meg oda tudnék menni túl korán."


Akkor majd szépen vár. Mégis csak ő a férfi. Ne neked kelljen már nőként haptákban állnod miatta, meg csövezni egy éjszakát Pesten.

2023. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Én nem feltétlen a férfi-női szerepek miatt mondanám, hogy ki várjon és ki nem, hanem azt nézném meg, hogy kinek a nagyobb kellemetlenség várni és jellen pillanatban úgy néz ki, hogy a 6 óra várakozás este, kellemetlenebb mint a 2 óra hajnalban.
2023. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
Hát, én akár a férfi-női "szerepek" miatt is. Nem hédereznék céltalanul nőként Pesten, ha nincs fix szállásom. Környéktől függ, de a legtöbb hely nem valami biztonságos. Értem aggódna a párom, ha ezt találtam volna ki.
2023. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan helyet keresnék, ahol van 0-24 órás recepció.
2023. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!