Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha csak pár órát kell éjjel...

Ha csak pár órát kell éjjel Budapesten lennem hol tudok megszállni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok budapesti,de a barátom külföldről Budapestre fog megérkezni ,valamikor éjjel vagy hajnalban ahonnan tovább megyünk a legelső reggeli vonattal valószinüleg. Van olyan szállás vagy hotel ami olcsó és bármikor eltudom hagyni,nem kell kulcsot leadni időpontra vagy személyesen?

2023. jan. 31. 20:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy kör a 950-es busszal nagyjából 3 óra és 1050 Ft. Normális környékeken jár, szóval ha nem alszol el, akkor teljesen jó választás .
2023. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem csak reggel menj. Vagy áruld el, hogy hol laksz, és ő utazzon oda. Egy férfi legyen már előzékeny. Külföldre ki mer menni, de Budapesten eltéved. Az komoly.
2023. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát elmegy nélküled síelni, aztán elvárja, hogy vonatozz fel Pestre és szobrozz télen a pesti éjszakában 6 órát, mert ő eltéved és cipelnie kell a sok cuccát.

Micsoda férfi. :D

2023. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Hát 12 óra buszozás után nem nagyon szerettem volna ha sokat várna rám,minél előbb haza akarok jönni vele,azthittem azért akit szeretünk ezt megtenni nem nagyvalami,de ezek szerint igen.
2023. febr. 1. 18:26
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy, ne hallgass marhaságokra, mi férjemmel különböző nemzet, (ő skandináv)mégis megoldottuk, és volt, hogy én mint nő mentem és vártam rá, pl Franciaországban találkoztunk ,igen mert szerelmesek voltunk, igen

25 éve együtt

2023. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem várja el tőlem egyébként,én ajánlottam fel neki mert én már több alkalommal jártam az útvonalon és nem szeretném ha egyedül utazna hozzám Ausztriába.
2023. febr. 1. 19:01
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
@27 De hát egy felnőtt ember nem tud egyedül felülni egy Flixbuszra vagy egy Railjetre? Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan csináljátok. 16 évesen, még bőven okostelefon nélkül jártam végig Londont, ne hogy már ilyen apróság gondot jelentsen, ha ott a zsebedben egy eszköz, ami útvonalat tervez, alkalmas jegyvásárlásra, meg mutatja, hol tudsz pisilni, ha már ennyire önállótlan is vagy.
2023. febr. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

"...vele,azthittem azért akit szeretünk ezt megtenni nem nagyvalami,de ezek szerint igen."


Hát aki bennünket szeret, az nem vár wl ilyesmit tőlünk. Sőt, eszébe se jutna, hogy ilyesmit emlitsen és azonnal lebeszélne róla, ha nekünk jutna eszünkbe. Bizony, ez a szerelem, szeretet: nem várok el baromságot a másiktól

2023. febr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szál le valahol a Nyugat-Dunántúlon? Valamelyik városban? Onnan közelebb lenne.
2023. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!