Kezdőoldal » Utazás » Európa » Júniusban tervezünk menni...

Júniusban tervezünk menni Horvátországba.Milyen akkor az időjárás?Gondolom nem mindegy, hogy melyik részén. De még azt nem tudjuk hova utazunk.Hova érdemes utazni Horvátországban?A fő szempont, hogy jó legyen a strand.Vonattal vagy busszal inkább?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Autóval!

Vonattal vagy busszal nem nagyon tudsz válogatni, csak ahová elvisz.

2023. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az autós variáció nem megoldható.
2023. márc. 23. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Sajnos a tömegközlekedés ott a tengerparton nem megoldott a mai napig sem.

Választhattok -kicsit drágábban- utazási irodát is, azok viszont a meghirdetett parti szállásodig visznek és onnan haza is hoznak kényelmesen.

2023. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1.válaszoló,utazási iroda nem jutott az eszembe, köszönöm a válaszod. :)
2023. márc. 24. 06:42
 5/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló,neked is köszönöm a válaszod. Valóban fogalmatlan vagyok, sosem jártam még Horvátországban. Te viszont nagyon értelmes és intelligensnek tűnsz. Taníts mester!Természetesen utánna olvastam mindennek, amiket a kérdésekben megfogalmaztam. Annyira összezavartak az eltérő vélemények, gondoltam kiírom a kérdésem egy arra szolgáló platformra,( ahol mi fogalmatlanok feltehetjük az ostoba kérdéseinket), gondolván majd olyanoktól kapok választ akik tapasztaltabbak ebben a témában és mások véleménye alapján mérlegelve eldöntöm majd hány óra van délben. Elnézésedet kérem, hogy fogalmatlan vagyok a témában és nem csak úgy mindenféle érdeklődés nélkül rohanok bele a vakvilágba. ;)
2023. márc. 24. 06:53
 6/11 A kérdező kommentje:
U.I: az idei év árait és úti céljait a MÁV-START még nem tette közzé.
2023. márc. 24. 07:06
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Utazási irodával nem utaznék Örményországnál közelebb. Horvátországba elmenni tömegközlekedéssel körübelül ugyanakkora logisztikai feladat, mint Budapestről lemenni busszal/vonattal egy tetszőleges Somogy vagy Zala megyei zsákfaluba.

A MÁV, ahogyan az elmúlt években mindig az utolsó pillanatban teszi közzé a nyári nyaralóvonatait. Május végén már fogsz tudni foglalni.

A Flixbus 3 közvetlen éjszakai járatot is indít nyáron hetente többször Splitbe, Dubrovnikba és az Kvarner/Isztria régióba (Rijeka, Pula, Rovinj). Ezek is több helyen megállnak. Beszállsz a buszba Budapest-Népligetnél és kiszállsz a tengerparton. Ezért tényleg megéri drágábban utazási irodával menni? Az irodának biztosan!

Zágrábi átszállással meg szinte az összes tengerparti település elérhető.

Zadarba pedig van Ryanair.

2023. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Júniusban minél délebbre mész, annál jobb :) Nekünk Makarska a kedvenc, de ha nektek a kocsi nem opció, akkor inkább Splitet ajánlom, vagy Zadart. Oda jó a közlekedés, és sok a látnivaló is.

Egyébként utazási irodával tényleg nem nagyon éri meg. De esetleg a Rolitúrát megnézheted, elég jó áraik szoktak lenni, és szuper programokat szerveznek.

2023. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi aug. kozepén voltunk az északi részen és olyan hideg volt a víz, hogy nem tudtunk belemenni, nekunk nem jott be, nem tudom délen mennyire melegebb.
2023. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kezd lassan körvonalazódni. Június végén tervezünk menni, Makarska és Kastela környékét néztük. Bár hallottam olyat is, hogy júniusban ott max napozni tudunk olyan hideg a víz, de fürdeni nem. :\ Még annyi lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki, hogy meg lehet e nézni, ha igen hol, az elmúlt évekből a Budapest-Slpit között közlekedő vonat megállóit?
2023. márc. 24. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!