Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyol vonatozással kapcsolat...

Spanyol vonatozással kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek elutazni idegen országokba és ott vonattal bejárni egy nagyobb területet úgy, hogy egy-egy éjszakára megszállok a városokban. Bejártam már így Svájcot, voltam Portugáliában és Olaszországban, Szicíliában is. Most Spanyolországot szeretném kicsit megnézni és nemcsak Barcelonát, ott már voltam. Inkább Madridba mennék, San Sebastiant néztem még ki, a többit majd kitalálom. A spanyol vonatok is jó, megbízható minőségűek? Mármint pontosság, közbiztonság, etc tekintetében.
2023. ápr. 13. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Castellon-ból mentem Valencia-ba és vissza, nem volt panaszom rá :)
2023. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Színvonalasabb mint nálunk az biztos.
2023. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jó minőségű a hálózat , a kocsik, kulturált a közönség is többnyire.
2023. ápr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van a Renfe-nek egy titkos módszere a menetrend betartására...

A menetrendet 200 km/h-ás sebességre tervezik. Viszont ha késés van, akkor a vonat majdnem 300-zal is képes menni.

Innentől rád bízom az ítéletalkotást.

2023. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vajon a MAV miert nem folyamodik ilyen tirkos modszerekhez?
2023. ápr. 14. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

A válasz egyszerű, kedves 5-ös: a magyaroknak a szar is jó. Fel sem merül bennük, hogy igényük lenne normális közszolgáltatásokra. A közöny, és a butaság pedig lehúzza ezt az országot. És mondok még egy okot: a magyarok döntő része életében nem utazik külföldre, nem csodálkozik rá ott dolgokra. (A mégis utazók egy része pedig még tolmáccsal sem meri elhagyni az All inclusive asztalt).


Utazz, láss világot, építsd be az értékrendedbe azt, amit majd ott látsz.

2023. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért #6-hoz érdemes hozzátenni: de ésszel utazz. Tudd hová mész, tudd miért oda és mit fogsz ott többletként kapni. Különben nem fogod észrevenni. Ja és azért Cordobát ki ne hagyd. És ott többek között a Mesquitát vagy a virágok utcáját. A több ezer látványosságot fedezd fel megad. Megéri.
2023. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!