Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy szép Európai várost...

Egy szép Európai várost szeretnénk megismerni, ahol lehet "várostnézni" és a város környékén is vannak látnivalók, túrahelyek. Hová mennétek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Csehország pl. olyan, ahová bármikor visszamegyek.
2023. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is hallottam erről a helyről. Utat egyedül intézted, vagy utazási iroda?
2023. aug. 9. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Firenze és környéke (Pl. Siena) netán (ezt rosszul fogom írni: San Migiliano)
2023. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Prága, Bécs, távolabb Párizs vagy Lisszabon. Olyan sok gyönyörű hely van, de nekem azt hiszem ezek a kedvenceim.
2023. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Firenze, Lisszabon tervben van valamikor. Nem volt csalódás? Mennyibe került Lisszabon, ha megkérdezhetem.
2023. aug. 9. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez nehéz kérdés hogy mi mennyi, mert minden egyéni igényszint kérdése, hogy eszel-e papírtányérból, vagy ezüsttálca kell. Én az igényesebb fajta turista vagyok, ha nincs meg legalább az a kényelmem mint itthon, akkor nem indulok el. De így, repülővel és felső-középkategóriás szállodákkal, kajával-piával belépőkkel sem volt egy olyan 200e forinttól több egy főre az a 4-5 nap, igaz ezek a Covid előtti árak, most nem tudom mi van arrafelé.
2023. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4! San Gimignano - szép hely amúgy.


Kérdező, legalább 500 szép európai város van, vagy inkább több. De ha most kezded és így, akkor én is Dél Csehországot ajánlanám. Kisvárosok egy csokorban, nem tévedsz el, van vár, sörgyár, szép utca, múzeum, meg amit akarsz. Ha nincs tapasztalatod a szervezésben, menj először egy 4 napos mini körútra, nagyjából 90 ezer. Ha magad szervezed, például egy hat napos csillagtúra Trebonból. Ceský Krumlov, Klaster Zlatá Koruna, Ceské Budejovice, Hluboká, Tábor, Telč, végül hazafelé útközben Znojmó. Egyik szebb kisváros, mint a másik.

2023. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 Köszönöm!


És kedvcsinálónak: az Uffigi "udvara". Ad hoc nem lehet bejutni! Előre kell foglalni.

[link]

És a PunteVecchio:

[link]

Nem szoktam idegen tollakkal ékeskedni..

2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dél-Lengyelország se rossz
2023. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!