Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Írországról?...

Mi a véleményetek Írországról? Megéri oda költözni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ismerősöm most költözött haza, de amúgy szeretett ott.

Alig tudott angolul, mikor kiment, gyorsan megtanulta a nyelvet, aztán egyre jobb munkákat kapott, (közép)vezető pozícióba került, csábítgatták egyik cégtől a másikba, tehát karrierlehetőség is van benne, csak megunta, hogy mindenkije itthon van (meg az esőt 🙂).

Egyébként itthon is egész jó munkát kapott, vidéki nagyvároshoz képest igen magas fizetéssel.

2023. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ja, amúgy teljesen más irányú végzettsége volt, de talált egy olyan mesterképzést hozzá, ami már kapcsolódott a munkájához. Mikor jelezte, hogy itthon szeretné ezt elvégezni levelezőn, akkor annyi volt a reakció, hogy kapott pár plusz szabadnapot, hogy haza tudjon járni :)
2023. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

17 évig éltem Dublinban.

Jól éreztem magam, jól kerestem. Sokat kirandultunk a szigeten, szép ország.


Most egy kicsit nehezebb ott is, mert nagyon elszalltak a lakas es alberlet arark is, es alig van szabad hely

2023. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 mit dolgozott kint?

Amúgy köszi az eddigi válaszokat.

2023. szept. 25. 11:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, akkor vmi termelésirányítással kapcsolatos dolgot csinált, de annyira távol áll tőlem ez a szakma, hogy nem teljesen fogtam fel, bocsi 😊

(Amúgy ő is a jogi karon csinálta az alapdiplomát, szóval eleinte gondolom ő sem volt benne otthon 😀)

2023. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
megtelt Írország köszönjük
2023. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

"a szakma, hogy nem teljesen fogtam fel,"


Nyugi, már megszoktuk, hogy mindig csak a legenda van.


Haverom/párom/testvérem kiment Angliába/Hollandiába/Németbe stb, aztán 3/6/9/12 hónap után már vezető/menő vállakozó/elismert művész lett és azóta 1/2/3 házat vettek.


Természetesen ha bekérdeznek, senki nem tud semmit 😂

2023. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most jártam körül a költözés lehetőségét, de mindenhonnan az az infó jön, hogy jelenleg lakhatási válság van, horrorisztikus áron lehet csak lakást bérelni, úgyhogy inkább máshova megyünk.
2023. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
hát igen hiába nem tetszik de ettől még megtelt :D
2023. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9, végül hova?
2023. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!