Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az alábbi két opció közül...

Az alábbi két opció közül hova költöznétek ki?

Figyelt kérdés

1) London, Párizs, New York stb

Igazából teljesen mindegy, de az a fontos, hogy valami nagyon-nagyon felhype-olt helyre. Itt a méregdrága árak miatt havi szinten spórolósan élve kevesebb mint 100 eurót (vagy dollárt) tudsz félretenni. Igazából ha sikerül százat félretenni, az még jónak is mondható.


Viszont a legfontosabb, hogy ha kiteszel az insta, Face stb oldalodra egy fotót amint épp pózolsz a Big Ben, Eiffel, Szabadság szobor vagy ilyesmikkel akkor több száz like-ot kapsz majd rá.

És ami még ennél is fontosabb, amikor a csitri tinilányok megkérdezik, hogy "Hol élsz?" és te azt valaszolod "Londononban" (vagy amelyik túlhype-olt helyet kiválasztasz) akkor nekik azonnal az lesz a reakciójuk, hogy "Júúj de szupcsi!" meg "Najde menő!"

Szóval az instán, Face-en, tiktokon stb igazi sztár leszel!

A kis csitrilányok nem győzik majd dobálni a szívecskés matricákat neked!


2) Valami no-name német, osztrák stb kisfalu

Itt az alacsony árak miatt havonta lazán spórolás mentesen félre tudsz tenni 1500 eurót. Nagyobb lábon élve is simán havi ezer euró megmarad a hónap végén.


Viszont nagyon fontos megjegyezni, hogyha kiposztolsz egy képet erről a helyről, akkor édesanyádon kívül senki más nem fogja like-olni. Nulla reakció lesz rá.

Amikor egy csitri tinilány megkérdezi, hogy "Hol élsz?" és te azt mondod "Kleindorfban" (vagy valami random no-name falut helyettesíts be) akkor nekik a reakciójuk az lesz "Mivan? Most hallom először! Az hol van?" vagy az "Fú ez tök gáz, hova kerültél te?"

és az insta, Face stb oldalakon egy csitrilány se fog odakomnentelni neked.


A kettő közül melyik mellett döntenél?



2023. nov. 13. 05:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2023. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

#21


26, de ezt írtam egy korábbi kérdésemben.


Ha Hollandia, akkor mi a ráknak fizetsz holland autóbiztosítást? A kutyát nem fogja érdekelni ha magyar (vagy akármilyen külföldi) rendszámos autót vezetsz. Eredetileg én is hollandot akartam, de maguk a hollandok beszéltek le róla és mondták, hogy hagyjam a fenébe, mert így egy rakás pénzt meg tudok spórolni ezen.

2023. nov. 13. 12:16
 23/45 A kérdező kommentje:

#22


Egy korábbi válaszomban (bocsánat)

2023. nov. 13. 12:17
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis osztrák falu DRÁGÁBB, mint a nagyváros úgy általában, nincs ott semmi, szóval pl. ha bevásárolni akarsz, akkor el kell autóznod a városba, és még sorolhatnám.


Most épp egy ilyen kis faluban vagyunk a hegyen, csodaszép, de miután bezár az egyetlen kisbolt, akkor utazhatunk majd' egyórát oda-vissza, hogy alap kajánk meglegyen. Remek :D


Amúgy meg van egy nem működő funicular, sok szép ház, hó, hideg és ennyi. Semmi étterem, bár, ruhabolt, vagy akármi... Emberek nulla.

2023. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
62%

Ó, igen és álláslehetőség semmi.

A legközelebbi nagyváros 2 órára van innét - ahol kaphatsz munkát - viszont ha télen behavazik, a szép kis faluból nincs kiút, míg el nem takarítják az utakat ;) le nagyvárosba, így nemhogy félretenni nem tudsz, feléled a tartalékodat, mert dolgozni SEM tudsz lemenni.


De álmodozz csak.


#24

2023. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
A face meg insta az mondjuk ja, tök fontos :D
2023. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

Jó a kérdésed, kérdező, gratula hozzá! :)

Ha lehetne pontozni, már nyomtam volna egy zöldet.

2023. nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
New Yorkban éltem. Király hely annak, akit nem zavar a multikulti és a sok fura fazon :D Én imádtam.
2023. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

#28


Milyen pozícióban dolgoztál és mennyit tudtál félretenni?

2023. nov. 14. 10:35
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy ha ennyire hiperszuper volt minden, miért költöztel vissza Magyarországra?
2023. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!