Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az alábbi két opció közül...

Az alábbi két opció közül hova költöznétek ki?

Figyelt kérdés

1) London, Párizs, New York stb

Igazából teljesen mindegy, de az a fontos, hogy valami nagyon-nagyon felhype-olt helyre. Itt a méregdrága árak miatt havi szinten spórolósan élve kevesebb mint 100 eurót (vagy dollárt) tudsz félretenni. Igazából ha sikerül százat félretenni, az még jónak is mondható.


Viszont a legfontosabb, hogy ha kiteszel az insta, Face stb oldalodra egy fotót amint épp pózolsz a Big Ben, Eiffel, Szabadság szobor vagy ilyesmikkel akkor több száz like-ot kapsz majd rá.

És ami még ennél is fontosabb, amikor a csitri tinilányok megkérdezik, hogy "Hol élsz?" és te azt valaszolod "Londononban" (vagy amelyik túlhype-olt helyet kiválasztasz) akkor nekik azonnal az lesz a reakciójuk, hogy "Júúj de szupcsi!" meg "Najde menő!"

Szóval az instán, Face-en, tiktokon stb igazi sztár leszel!

A kis csitrilányok nem győzik majd dobálni a szívecskés matricákat neked!


2) Valami no-name német, osztrák stb kisfalu

Itt az alacsony árak miatt havonta lazán spórolás mentesen félre tudsz tenni 1500 eurót. Nagyobb lábon élve is simán havi ezer euró megmarad a hónap végén.


Viszont nagyon fontos megjegyezni, hogyha kiposztolsz egy képet erről a helyről, akkor édesanyádon kívül senki más nem fogja like-olni. Nulla reakció lesz rá.

Amikor egy csitri tinilány megkérdezi, hogy "Hol élsz?" és te azt mondod "Kleindorfban" (vagy valami random no-name falut helyettesíts be) akkor nekik a reakciójuk az lesz "Mivan? Most hallom először! Az hol van?" vagy az "Fú ez tök gáz, hova kerültél te?"

és az insta, Face stb oldalakon egy csitrilány se fog odakomnentelni neked.


A kettő közül melyik mellett döntenél?



2023. nov. 13. 05:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
77%
#29 semmiféle pozícióban, simán az építőiparban dolgoztam mindenféle munkát. Nagyjából havi 1000 dollárt tettem úgy félre, h nem volt célom félretenni, tehát nem spóroltam a kaján, utazgatásra is költöttem, ruhákat is vettem, meg ilyesmi. Nem pénz miatt mentem ki, hanem hogy világot lássak kicsit. Aki komolyabban veszi, az ennél jóval nagyobb összegeket tud letenni. Egyébként 2-en béreltünk egy 2 szobás lakást egy elég nyugodt környéken.
2023. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
41%
Hja, 31, igen valószínű hogy segedmunkaskent feketén ilyen jól kerestél
2023. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
69%
#32 kicsit sem érdekel, h mit hiszel el és mit nem. :D
2023. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
21%
A kérdésedből egyedül annyit lehet leszűrni, hogy egy megkeseredett, kapuzárási pánikos nőgyűlölő incel vagy, aki idegenektől várja az elismerést, mert a valóéletben az arroganciája miatt már a saját családja sem szól hozzá:D
2023. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért olyan fontos a tini lányok reakciója, h őket külön kiemelted többször is? XD
2023. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Kisvaros nem jatszik? Lehet csak en vagyok elfogult, de mindkettonel idealisabbnak tunik.
2023. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

#30


Sehol nem írtam, hogy visszaköltöztem Magyarországra 😉

2023. nov. 14. 22:15
 38/45 A kérdező kommentje:

#34


Nana! Nem kell egyből ennyire morcinak lenni, csak mert valaki Hegyeshalomnál is tovább jutott.

Bár ezt ezen az oldalon hiába is írom. Tele van az oldal saját sikertelenségüket mások leminimalizálásában kiélő senkikkel.


Pl a new yorker válaszolónak én sem írtam, hogy "hazudsz, nem vagy te senki! Egy nagy nulla incel vagy!" stb csak mert nekem az ismerőseimnek meg rokonaimnak nem jött össze az élet Kanadában

Hanem helyette gratulálok neki, és elismerésem!


És egyébként ezért nem jó Magyarországon élni elsősorban. Nem az anyagiak miatt, mert az még átvészelhető lenne. Hanem ez a végtelenül irigy mások sikerét saját személyes támadásának megélő emberek miatt. Pl ha egy magyar sportoló sikert ér el, akkor egyből megy a mocskolódás (ilyen a világon máshol nincs!) mert az emberek képtelenek más sikerével együtt örülni Magyarországon, hanem helyette mérgesek lesznek és mocskolódni kezdenek. Ezért nehéz Magyarországon bármit is elérni, mert a többiek addig nem fognak nyugodni amíg vissza nem húznak a saját sikertelenségük szintjére.

2023. nov. 14. 22:24
 39/45 A kérdező kommentje:

#35


Mert én nagyon olyan személyt (elsősorban nőket) látok, aki a sikerét a közösségi oldalakon szerzett like-okban méri.


Sokáig én egyáltalán nem is használtam ilyen oldalakat (a mai napig nincs pl Instagramom se). Illetve Facebookom is csak néhány éve van. Így én igazából nem is igazán tudtam korábban mik ezek meg hogyan működnek. Viszont újonnan megismerve jópár embert, megismerkedtem ezzel a jelenséggel közelebbről is.

Régen amikor lejártam gyúrni, sokszor még okostelefont se vittem magammal. A tükört is kizárólag max csak arra használtam, hogyha guggolok akkor le tudjam ellenőrizni, hogy egyenes-e a gerincem.

De újonnan, fiatal lánykáktól (30 alattiak) megtudtam, hogy minden edzéskor kötelező vagy ezer fényképet készíteni és kiposztolni az összes közösségi oldalra máskülönben az egész edzés nem ér semmit.

Ez nagyon új infó volt számomra. Hisz korábban azt hittem, hogy az edzés minősége a súlyok felemelésétől és befektetett energiától függ.


Így megtudhattam, hogy vannak sokan olyanok is, akiknek a saját anyagi helyzete és életkörülménye csak sokadlagos szempont, és az elsődleges az a közösségi oldala milyensége.


Személy szerint engem totál hidegen hagy. Mert se megenni, se elszívni, se közösülni nem tudok a like-jaimmal. De ez nyilván csak az én személyes véleményem.

2023. nov. 14. 22:37
 40/45 anonim ***** válasza:
0%

38.

Na szakmunkásnak lenni aztán a hatalmas siker XDDD, get over yourself

2023. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!