Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valakinek van valami kérdése...

Valakinek van valami kérdése Párizsról?

Figyelt kérdés
Épp itt vagyok, és ha valakit érdekel esetleg vmi, utánajárok:-)
2010. nov. 29. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
hány kockakő van a belvárosban? mennyi az ebadó? melyik öntödében készült a vasúti kocsik kereke? ;)
2010. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jó neked:) én is terveztem már utat oda, de nem jött össze:(.
2010. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta a város? De nem csak a turisták által látogatott helyekre gondolok, hanem úgy általában milyen Budapesthez képest?
2010. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A boltokban van párizsi? Az étteremben van francia saláta? A cukrászdában van francia krémes? Tudják az emberek, hogy melyik házban lakott Ady Endre és József Attila?
2010. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát az arab negyed nem a legtisztább. ajánlatos a kocsit lezárni, ha arra furikzáol,és bizony elkerülhetetlen, ha a Charles de Gaulle felé van dolgod.
2010. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tetszenek a kérdések, jókat nevettem:-) Számítottam rá, hogy lehetetlen feladatokat kapok:-)

Kockakő az biztos, hogy rengeteg van a városban, akkor sem tudnám megszámolni mennyi, ha egy életre itt maradnék Párizsban.

Az ebadó biztos sok, mert eddig alig láttam még kutyákat sétáltatókat....kivéve egy hajléktalant, aki egyszerre 5 kutyával közlekedett, és persze mind póráz nélkül szaladgált...

Nekem tisztábbnak tűnik a város, mint Budapest. Sokkal tisztábbnak. És nem csak arról van szó, hogy mennyi szemét van az utcán, mert kevés van amúgy, annak ellenére is, hogy szinte nem is látok szemeteseket..., de rengeteg széles sugárút van, nagy terek, olyan szellősnek tűnik az egész város. És nem feketék az épületek, mint otthon:-(

Az idő elég rossz amúgy, bár nem esik, de nagyon hideg van, de nekem még így is hatalmas élmény itt lenni. El tudod képzelni, milyen lehet ősz elején, tavasszal...!! Biztos sokx fogok még ide visszajönni!!!!!:-)

Ja, és francia krémest még nem láttam, de párizsit sem, pedig vmi ilyesmi biztos itt is kell, hogy legyen. Francia saláta viszont van, de persze nem így hívják. Bár kajákban nem vagyok otthon, szóval lehet az nem is a mi féle franciasalátánk, csak zöldségek majonézzel...:-)

Az pedig tuti, hogy itt nem tudják már, hol élt József Attila és Ady Endre, de ha már így kérdeztem, ennek még utánanézek jobban...Ady Endre verseit úgy is szeretem, legalább megtudok egy kicsit többet róla.

2010. nov. 30. 22:09
 7/8 anonim válasza:
Olcsó éttermeket merre találok? leginkább "gyorétterem" félét, ahol nem kell sok időt várni a kiszolgálásra és nem szükséges az elegáns megjelenés...vagyis olyan turistásat =)
2011. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem vgyok kinn, pedig milyen jó lenne...

Na mindegy, szóval én legtöbbször kisebb pékségekben ettem, mert ott rögtön kiszolgálnak, és többféle gyors étel közül is lehet választani, szendvicsek, péksütik.... És mindig van quiche, nekem meg az lett a kedvencem:-)

2011. márc. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!