Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges, hogy ennyibe...

Lehetséges, hogy ennyibe kerül a repülőjegy, vagy ez átverés?

Figyelt kérdés
A Wizz Air honlapon találtam jegyet Madridba 5990 forintért. Szeretnék minél olcsóbban repülni, de nekem ez akkor is gyanúsan kevésnek tűnik. Lehet, hogy tévedek, nem repültem még soha, úgyhogy nem tudom, milyenek az árak, de más oldalakon több tízezerbe kerültek a jegyek.
2010. dec. 7. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző: 5990x2 tehát 12000 Ft oda vissza? Áruld már el légyszi, h hol!
2010. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző előtti: nem emelt díjas, go4travel.hu oldalon van egy rakás városi szám:)
2010. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen, oda-vissza 12 ezerért illetve kevesebbért is. amikor eldöntöm, h utazom valamerre, (több hónappal előtte) leülök a géphez és... legfeljebb tolok erre-arra néhány napot, de én még vagyont nem költöttem repjegyre.

aki keres, az talál.

átugrottam MOST a wizz oldALÁRA ÉS BEÜTÖTTEM madridot ápr 13-16-ra

odaút 5.990,-, vissza 10.990,-

tehát ne hitetlenkedj, hanem nézz utána.

és ha már ott jártam, vettem is jegyet nápolyba (január 22-25)oda: 7.990,-, vissza 3.990,-

2010. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell félni: wizznél ki lehet fogni jegyeket ilyen aron (mint mar irtak tobben)


Nekem legolcsobb jegyem egy Dublin + London ut volt, amit osszesen, oda-vissza 4 eurocentért oldottam meg (10 Ft) - taln mondani sem kell, Ryanairrel

2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, megvettem és tényleg annyi volt :)
2010. dec. 15. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!