Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában dolgozni? Van...

Angliában dolgozni? Van lehetőség?

Figyelt kérdés
Érettségivel rendelkezem. Milyen lehetőségeim vannak Angliában? (Ismerős sajnos nincs kint) Angol nyelvet társalgási szinten beszélem.
2011. jan. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz aupairnek, főleg ha lány vagy.
2011. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta kint élek..

Esélye mindenkinek van,ha jól tud angolul..

Viszont az érettségid semmit nem ér kint..(nekem is van,és szart sem ér) egy jó nyelvtudással,vagyis inkább azt írom,hogy jó kommunikációval,egy jó szakmával sok esélyed van! Egy jó társalgással már most is dolgozhatnál,hiszen szoktak lenni eladói állások,nővéri állások,sofőri állások (bár ezt inkább férfiaknak ajánlják)

37/N

2011. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképp kell valami szakma?
2011. jan. 27. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok..

Nem kell mindenképpen,de ha van az nagyon jó..Mint írtam az érettségid semmit nem jelent az angoloknak.Ami fontos és ez kell(de írod,hogy neked ez nem gond) az a jó angol kommunikáció..Ha tudsz beszélni,ha érted mit mondanak,akkor találhatsz munkát szakma nélkül is..

2011. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megértem, és beszélem is elég jól. Amúgy egy férfinak milyen szakmát ajánlasz? Mivel lehetne ott boldogulni?
2011. jan. 27. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én vagyok..

Én azt tapasztalom,hogy férfiaknak sokkal több lehetőségük van munkát találni,jó nyelvtudással..

A párom például eddig amikor állást keresett mindig kapott ajánlatot.Én nőként nehezebben..de akad nőknek is..

Hogy mit ajánlanék? Nem tudom megmondani..A kérdés,hogy mit képes bevállalni.Van aki nem hajlandó férfiként pl: autógyárban dolgozni,vagy nem hajlandó sofőrként sem dolgozni..Voltaképpen a férfinak kell tudni,hogy mire képes,mit akar dolgozni..

Szerintem az első munkánál mindegy hogy hol dolgozik az illető.Ha már dolgozik akkor könnyebben tud tovább lépni,mert akkor már leinformálható referenciája is van.

2011. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
[link] nézz körül, üdv
2011. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Az EUwork céget felejtsd el..Nagyon sok embert becsaptak.Sajnos személyesen is ismerek olyanokat akik az euworkben hittek,és csúnyán át vágták őket,de a neten is rengeteg panaszt lehet róluk olvasni.

Higgy nekem! Ha tényleg jó társalgási angol tudásod van ,akkor ne félj egyénileg kijönni és munkát keresni..Ha tudsz kommunikálni akkor bármelyik mekibe felvesznek,és vannak üzletek is ahol van mindig felvétel. PL: Ahol én élek alig 1 hónapja a LIDL-ben volt felvétel..Eladót is mindig keresnek..Csak a nyelvtudás a lényeg..Ha egyénileg próbálod meg,abban biztos lehetsz,hogy senki nem fog átvágni,és lehúzni egy csomó pénzzel...

2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sztem 3an haverokkal kimegyünk érettségi után. Köszi a válaszokat.
2011. jan. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!