Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban tényleg rossz élni?...

Párizsban tényleg rossz élni? (tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Mindenhol szinte azt olvasom, hogy Párizs szép és jó de iszonyatos a tömeg, a szemét, a turisták, és NAGYON DRÁGA ott élni. ez igaz? azért az élet jobb, mint Magyarországon, nem?:)
2011. febr. 13. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Az tény, hogy Párizs nagyon drága, de pl. London még drágább(én itt élek), sokkal, de sokkal jobb mint otthon. Persze nem olyan munkát végzek mint a bevándorlók többsége, hanem normális irodai munkát, teljesen jól érzem magam. Párizs sem lehet rossz, bár én a franciákat nem szeretem.
2011. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is London jutott eszembe hogy ott még drágább minden.egy ismerösöm ott átszámolva,2,4 milliot keres havonta.
2011. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na igen de ott hetente vannak fizetések, nem?:)

De még Londonban is jobb az élet nem?:)

2011. febr. 13. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, sokkal jobb az élet Londonban is, mint bárhol Magyarországon. Én havonta kapok fizetést, mint nagyon sokan mások, a heti vagy kétheti fizetést én még sehol sem kaptam, pedig ez már a 4.ik munkahelyem.
2011. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, az tök jó. És nehéz volt kimenni, maga a letelepedés?:)
2011. febr. 13. 10:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Angliába nem nehéz kimenni. Kell hozzá egy repülőjegy valamelyik angliai városba, és kinnt vagy. Munkavállalási engedély nem kell. Csak a munkába állást követő 30 napon belül el kell küldeni a home office-nak egy WRS nevű nyomtatványt, de május 1-től már ez sem kell.
2011. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na az jó. Igazából Berlin, London és Párizs között gondolkozok. :D
2011. febr. 13. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Milyen nyelven beszélsz? Mert az a legfontosabb, meg hogy milyen a végzettséged? Mert Londonban nem nagyon lehet félretenni minimálbérből.
2011. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
franciául természetesen, az angolomat még fejlesztem :)
2011. febr. 13. 10:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én azt tanácsolom, hogy oda menj, amelyik ország nyelvét beszéled. Franciaországba sem kell már munkavállalási engedély. Én azt tapasztaltam, hogy minél jobban beszéled az adott ország nyelvét, annál több lehetőség közül válogathatsz. Sok sikert a kinti élethez!
2011. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!