Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok már Kárpátalján?...

Jártatok már Kárpátalján? Jártok oda?

Figyelt kérdés
Én már sokat voltam ott.Nagyon tetszik.Kedvenc helyem.Főleg Ungvár.De sztem az egész csodálatos.De mostanába nem nagyon megyek.Hogyan tudnék oda eljutni?Nem vagyok messze tőle.
2011. szept. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn Kàrpàtaljàn èlek. Hidd el vannak sokkal szebb helyek itt mint Ungvàr! Am hol van az a "nem messze tôle"?
2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.Például én a Vereckei-hágónál is jártam már.Az is csodás.:)Nagyon tetszik.A Szinevéri-tó jó hely ?
2011. szept. 6. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyönyörü, kb 3 voltam ott ès utközben is lehet làtni sok szèpet, a tàj pèldàul elképesztô!
2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
am pontosan hol élsz?melyik városban?
2011. szept. 6. 22:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Ungváron is jártál?
2011. szept. 6. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg Rahóra is èrdemes el menni, ott van Euròpa központja ès Ukrajna legmagasabb hegye a Hoverla.

Nagyszôlôsi jàràsba, egy Csepe nevezetü faluban.

2011. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam Ungvàron.
2011. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Európa központjánál voltam,de a Hoverlánál nem.Nekem Ungváron élnek/éltek rokonaim,ezért sok emlékem van róla.Nagyon szeretem.
2011. szept. 7. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!