Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazik valaki április 17-én...

Utazik valaki április 17-én Malévvel CIPRUSRA? Esetleg Paphosra azon belül?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel menni, illetve megosztani Paphosig az útiköltséget! 22/L
2011. ápr. 5. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NAHÁT!!!!Én is pont ebbe az időpontba fogok menni Ciprusra..Már alig várom:):)
2011. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hű nem gondoltam volna, hogy valaki ír! Hova mész? Tudsz írni privit? Köszi :)
2011. ápr. 5. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Ayia Napa városába megyek..15 napra...Te hány napra mész??
2011. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát, én fél évre tervezem :P Én dolgozni megyek, ezek szerint te nyaralni :)
2011. ápr. 5. 22:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,én nyaralni megyek oda..:)
2011. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor kellemes nyaralást! Biztos jó lesz :)
2011. ápr. 6. 06:58
 7/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm,és biztos jó lesz a nyaralás,már csak azért is mert végre ha csak pár napra de kiszabadulok az esős,szeles,ködös Angliából..Rám férne egy kis napsütés..:)

Neked meg jó munkát:)

2011. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nahát, de jó hogy ketten is vannak friss "Ciprusosok"! Azt fontolgattam épp, hogy miként fogalmazzam meg a kérdésemet az ottani légkörről. :)

Mi is azt tervezzük nővéremmel, hogy elmegyünk oda nyaralni egyet, de én még nem voltam olyan messze nyaralni, félek egy kicsit...

Leírnátok majd az ottan szerzett tapasztalataitokat?(de szép szó ez amúgy x) )

Közbiztonság, 'vendégszeretet', sokan vannak e akik nem beszélnek angolul, a táj tényleg olyan szép e, vagy csak épphogy a tengerpartok mentén...

Légyszíves. Köszi. :)

2011. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem sikerül minden ahogy szeretném :)

Utolsó: Amint lesz kint netlehetőségem, és már láttam is valamit írok. De mindenképpen érdemes eljönni, pláne ha nem csak a tengerparton akartok lógni a nyaralás alatt. Malév jegy sokszor 30-40 odavissza, csak figyelni kell, olcsó szállást is ki lehet fogni. Kint viszont érdemes kocsit bérelni, mert buszok nemigen vannak, a taxi meg méregdrága! De ott jobb oldali kormány van!

Egyébként én már most azt mondom, hogy tényleg olyan szép, mint a képeken, már láttam képeket ismerősömtől aki 1 hete ment ki :)

Az angolról: állítólag a fiatalabb generációból mindenki tud, de nem akar angolul beszélni. Viszont ez a turista övezetekben természetes, hogy angolul bezsélnek. Szóval ott nem lesz gáz :)

Majd még írok, ha van kérdésed írd ide nyugodtan! Egyébként hány évesek vagytok? Csak ketten jönnétek?

2011. ápr. 6. 21:17
 10/15 anonim válasza:

Én 19 vagyok(16.án leszek 20) a nővérem 23, csak ketten mennénk. Azt mondta most veszi meg a jegyet mert ilyenkor olcsóbbak mint már május-június fele.

Még lenne kérdésem, köszönöm, hogy válaszolsz.

Ketté van ugye osztva a terület, a görögök és törökök között. Melyik rész a nyerőbb, szebb, magasabb színvonalú és kedvesebb(állítólag a görögök "bunkók" de nem volt időm rákérdezni nővéremtől miért)?

2011. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!