Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazik valaki április 17-én...

Utazik valaki április 17-én Malévvel CIPRUSRA? Esetleg Paphosra azon belül?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel menni, illetve megosztani Paphosig az útiköltséget! 22/L
2011. ápr. 5. 18:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak és kizárólag GÖRÖG!! Ha utánaolvasol egy kicsit, az unió sem és a ciprusi köztársaság sem vállal érted felelősséget ha a török részre mész, az olyan mintha egy külön ország lenne, csak éppen ezt csak törökország ismeri el. Lehet, hogy az emberek nem adnak el, de ha már figyelmeztet az unió is, akkor inkább ne kacérkodjunk :) A görögök nem bunkók, csak a lányok :) A fiúk meg szeretnek mindenkit megdugni. De nyilván ez általánosítás, tuti találni jófejeket! Egyébként nagyon lusta nép a ciprusi görög, mindennel ráérünk még szlogen, és mindent az utolsó pillanatban :) Ja állítólag nagyon rosszul vezetnek, de ez is nyilván azért van mert mindenki kocsival jár, igy a kezdők is :) Olyan mintha itt minden nap elkezdenének vezetni a tipikus "hétvégi sofőrök" :D Na majd kintről próbálok írni, egyébként most mennyi a jegy, és mikor szeretnétek megvenni? Azért ne 80ért vegyetek oda-vissza, tuti lesz olcsóbb is, csak figyelni,figyelni!!!
2011. ápr. 7. 08:00
 12/15 anonim válasza:

Ez a magyar férfiakra is igaz:D A lányos dolognak meg nem örülök, bár gondolom, csak az olyan férfiakkal nincs türelmük:)

A jegyeket nővérem intézi, és ~40km-re lakunk egymástól, nem beszélünk minden nap, de sokat utazik külföldre, nem tartok tőle, hogy rosszkor venne jegyet. Majd megkérdezem legközelebb és megírom mennyi.

Egyébként suliba járok, tehát szerintem a tavaszi szünetkor fogunk utazni.

2011. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Dehát a tavaszi szünet az 2 hét múlva van nem? :D Melyik részre mennétek amúgy? :)
2011. ápr. 8. 07:02
 14/15 anonim válasza:

Még nem tudom mikor lesz, de tulajdonképpen azt sem tudom, hogy a jegyeket időpontra adják e el/veszi e meg, csak azért írtam tavaszi szünetet, mert nekem akkor lenne megfelelő, nővérem nem tudom, hogy ráér e majd akkor:D

Hogy melyik részre megyünk azt -jut eszembe- rám bízta, hogy nézzek ki egy helyet. :D Tudnál ajánlani?:)

2011. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én Paphosra megyek(nyugat), állítólag gyönyörű. De ha sokat akartok bulizni akkor Ayia napa, a sziget másik fele(kelet), viszont az a rész drágább is. De Paphosra meg bonyolult eljutni sajnos, busz nincs, taxi meg drága. Talán úgy érné meg ha bérelnétek autót, ha valamelyikőtök vállalja a jobb kormányos vezetést :)

A jegyek időpontra vannak igen, és minél később veszed meg annál drágább. Tehát ha 1 hónap múlva akarnál menni pl akkor akár lehet 120 ezer is oda vissza 1 jegy, érdemes hónapokkal előre megvenni! Lehet, hogy kidobnak 1-2 olcsót az utolsó pillanatban is, de erre nem jó alapozni. Egyébként meg sűrűn kell nézegetni, mert az árak van hogy 5-10 perc alatt változhatnak! Csak ügyesen :)

2011. ápr. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!