Kezdőoldal » Utazás » Európa » 32 évesen mennyi eséllyel...

32 évesen mennyi eséllyel találhatok munkát most angliában (nyelvtudásom erős középfokú, diplomám van)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyelvtudással van esély..

39/N

2011. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, h milyen diplomád van? Mert sok diplomás nem tud a szakmájában elhelyezkedni. Ebben az esetben viszont az a kérdés, h vagy-e annyira türelmes típus, h a piszkosabb munkákat is bevállald, amíg nem lesz rendesebb.
2011. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a diplomádat tedd félre mert az nemkell.De nagy valószínűséggel találsz munkát ha jól beszélsz angolul.
2011. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kint élek Angliában..Nekem nincs nyelvvizsgám,se diplomám..Nincs erős középfokú angol nyelvtudásom se,,csak olyan "konyhanyelven" beszélek...(már amikor beszélek) 39 éves vagyok,és dolgozom..Ismerek olyan embereket akik jó nyelvtudással rendelkeznek,mérnöki,tanári diplomájuk van és egy gyárban dolgoznak..

Nem tudom,hogy a diplomád itt kint érni fog-e valamit,de azt tudom,hogy a nyelvtudásoddal már lesz sikered..

Bár nekem lenne erős középfokú angol tudásom,most válogathatnék az állások között..

2011. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként műszaki menedzser diplomám van.
2011. ápr. 22. 06:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy nem tudok elhelyezkedni a szakmámban, de segíthet jobb állást találni a diplomám, vagy mindenkinek ki kell járnia a "szamárlétrát" ?
2011. ápr. 22. 06:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkinek ki kell járnia. Én nem találkoztam még egyből jó heleyt kapóval. Lehet, h van, de az nem az én köreimből (átlag magyar családban felnőtt) kikerülő ember.
2011. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!