Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au pair rémtörténet, bármi...

Au pair rémtörténet, bármi más külföldi sztori?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok,hogy kevesebb szabadidőt kaptál,mint ígértek,vagy bunkók voltak,hanem pl.nem ment senki eléd,vagy szélsőségesen más jutott,mint amit előre lebeszéltetek.

A lányomat akarom megijeszteni kicsit,szerintem felelőtlenség neki vágni internetes hirdetés alapján.(au pair world)18 éves,és a fejébe vette,hogy márpedig megpróbálja.


2011. máj. 4. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rémes történeteket még nem nagyon hallottam.


egyik lány ismerősöm most megy ki Londonba 2 hét múlva de a repülőjegyet is megvették neki . Mármint az a család akihez megy.

2011. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ìgy azt gondolom igen. én voltam amerikában, angliában, de mindenhol biztos családhoz mentem, közvetítön keresztül.

rengeteg közvetítö van otthon, olyanok akik biztosak több éve csinálják. miért nem öket válassza.


nekem olyan rémtörténetem van amikor az au-pair lány verte véresre a 2 éves gyerek seggét. személyes ismertem a lányt, és nagyon nagy szerencséje volt hogy nem lett rendörségi ügy belöle.


olyan volt hogy elvették az iratait a lánynak, de ö is buta volt hogy oda adta. nem értem miért vették el, mert rendesen megfizették, és rendesen bántak vele, talán magukat akarták bebiztosítani hogy a lány ne lopjon náluk vagy ilyesmi. mert mikor menni akart mindent oda adtak neki egyböl.


elém angliába nem jött senki + akkor még nem voltunk EU és várnom kellett az ellenörzésre 2 órát. mikor kiértem sehol senki. majd volt annyi eszem hogy vártam, és ekkor bemonták a nevemet és hogy hova kell menni. taxit küldtek értem, és a taxis megvárt (gondolom egy kisebb vagyon volt).


szóval elég sok lánnyal találkoztam de olyan hogy valakinek nagyon rossz lett volna nem nagyon hallottam.

2011. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért megijeszteni akarod?...


Ahelyett, hogy segítenél neki. Egy külföldi, felelőségteljes munka hatalmas lökést tud adni a felnőtté válásban, te meg meg akarod ijeszteni, hogy véletlenül se menjen el?


Ijesztgetés helyett keress neki, vagy keressetek együtt egy biztosan megbízható közvetítőt, és akkor nem lesz gond. Vagy ez nem jutott eszedbe?

2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ijesztgetni kell, hanem segíteni neki.

több lányt is ismerek, aki gimi után kiment, neten keresztül keresett családot, és nem volt semmi probléma, sőt.

2011. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem elijeszteni akarom,én jó dolognak tartom,de szeretném,ha

nem ész nélkül csinálná,csak jót akarok.

Regisztrált egy közvetítőhöz pár hete.Még nem ajánlottak neki családot,ő meg már holnap felülne egy repülőre,hogy világot lásson..


Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 4. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen azok a lányok,

akik egy internetes hirdetés kapcsán,

most éppen valamelyik kupiban vannak,

nem fognak itt írni neked !!


Azok sem fognak itt "eldicsekedni",

akik "jóba voltak" a házigazdával vagy a nejével,

csak, hogy több pénzhez jussanak.


Természetesen, he leinformált közvetítővel megy ki,

akkor esélyesebb, hogy egyben kerül haza!

2011. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Tavaly, 18 évesen mentem ki ( a fennt említett honlap segítségével) Dél-Tirolba (Olaszo.) 3 hónapra. Nem bántam meg, jól éreztem magam, ezelőtt is talpraesett voltam, de ezután még jobban. Főleg, hogy a szabadnapjaimon egyedül utazgattam, pl. Veronába, Velencébe, amik egyébként elég messze voltak a lakhelyemtől. Idén Spanyolországba megyek:)
2011. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!