Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik jobb ország Anglia...

Melyik jobb ország Anglia vagy svájc?

Figyelt kérdés

melyik jobb ország Anglia vagy svájc?

munka,társadalom,táj -ban

meg egyébb


2011. máj. 6. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Svájcban dolgozni.

am Svájcban kedves emberek vannak :)

2011. máj. 7. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban 8-kor mindenki megy aludni,

Angliában, meg inni!!


Melyik a jobb??

2011. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Jajj már ez az általánosítás. :D

Ennyi erővel Mo-n meg mindenki lop, csal és hazudik és a fél életét a kocsmában tölti...

Kérdező, ha dolgozni szeretnél akkor szerintem Svájc.

2011. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szegény Svájcot sajnálom, amikor arra gondolok, hogy egy csomó külföldi rohanja le, mert ott akar dolgozni. Szívem fáj, hogy nem születtem Svájcba, mert tényleg egy jó hely, és én is szívesen élnék ott. A Kezdet nehéz, de évek után egy jó helyen fogod érezni Magad. Egyik szomszédom kiment öreget ápolni, nos, könnyű, mert sem az ételt, sem semmit nem fizet magának, csak amit meg vesz. Az idős ember számlájára megy minden. ÉS amikor néha haza jön, olyan az arca, meg mindene, mint egy 20 évesnek, pedig mindjárt 50. Nyugodt, kedves ott az élet, nem ráncosodik be a bőre s stressztől. Én csak ennyit tudok mondani.

Angilába sosem mennék. Rossz éghajlat, piszkos városok.

2014. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!