Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország vagy Olaszország?

Horvátország vagy Olaszország?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

5 fős szállásra lenne szükség Horvát vagy Olaszországban (ha lehet apartmanban).

Feltételek:

-500 m -nél ne legyen távolabb a tengertől.

-Jó lenne ha homokos lenne a part, de ha kavicsos, az sem gond.

-Ne legyen egy nyugodt, kihalt, csendes hely; hanem inkább legyen nyüzsgés (természetesen nem autókra és óriási forgalmora gondolok. De jó lenne, ha lennének emberek és 23:00 után nem síri csend uralkodna.) Szóval tömeg legyen, de ne az a belvárosos, hanem a nyarlásos közérzet érződjön.:-)

180.000 ft-nál persze ne legyen drágább 1 hét.


Tudom, kicsit mesélésbe mentem át. De ti Horvát vagy Olaszországot ajánlanátok inkább nekem a fentiek alapján?

Miért??

Ki volt már hasonló helyen?? Jó volt?? Ajánljatok valami jó helyet légy szí! Előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország legyen :D

És Rimini. gyönyörű hely,nagy nyüsgés van,és a part ott van 10 méterre kb :D ha írsz egy privit ajánlok neked egy hotelt ami nagyon jó:D igaz nekünk lakásunk van kinn de nagyon jó hotelek vannak :D szval írj nyugodtan és válaszolok ^^

2011. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paraméterek alapján én is Olaszországot ajánlom, bár én Horvátország fun vagyok.
2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesoló sokkal közelebb van, mint Rimini!!
2011. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jesolo. közelebb is van mint rimini és a part is szebb
2011. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit leírtál én is inkább Olaszországot ajánlanám! Bár nekem Horvátország jobban tetszett (sziklás tengerpart, tiszta kék víz, színes kis halak...)Én voltam Jesoloba és Riminibe is, éjjel nagy a nyüzsgés mindkettőben, a tengerpart homokos, szerintem nincs nagy külömbség, de Jesolo közelebb van jólal, és onnan könyen át tudtok ruccanni Velencébe, egy egynapos kirándulásra, én mindenképpen ajánlom :)

Akárhogy is döntessz jó nyaralást :)

2011. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 180 ezer alatt szerintem simán lehet találni apartmanházat (kempingben).
2011. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Olaszország,Bibione!!!

Nem is olyan drága és van egy nagyon jó sétáló utcái is,ahol esténként mindig nagy a nyüzsgés!!:)

2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

egyértelműen olaszország :D egyszerűen imádom :D sokkal jobb a part, az emberek is kedvesebbek és az éjszakai nyüzsgés is sokkal jobb mint horvátba . én többet nem is megyek horvátországba nyaralni :D:D:D

19/L

2011. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!