Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban hol jártatok...

Görögországban hol jártatok eddig?

Figyelt kérdés

Melyik sziget vagy város tetszett legjobban?

Mi alapján szoktatok választani szállást, ha tervezitek a nyaralást?


2011. máj. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok helyen voltam szüleimmel: Korfu, Rodosz többször is, Kréta, Zakynthos, Parália (ez nem annyira tetszett, bár a Meteórák nagyon szép volt), Santorini (nagyon szép, de kavicsos a strand mindenhol), Ciprus, bár az nem Görögo.:)


Legjobban Korfut és Rodoszt szeretem, mindkettő nagyon szép, változatos sziget.


Mindig önellátó apartmanba megyünk, ami közel van a központhoz és a strandhoz (pár 100 m max), szállás szempontjából nincsenek nagy igényeink, esetleg hogy legyen légkondi meg erkély, mert ott szeretünk reggelizni.


Nem szeretnénk nagy all inclusive hotelbe menni, mert szeretünk esténként a sétálóutcában sétálni, kitalálni, hogy hol vacsizzunk, szuvenírt vásárolni a családnak stb.


Mindig bérelünk kocsit és körbejárjuk a szigetet és megnézzük a főbb nevezetességeket.

2011. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
athen, jo par sziget, de nekem Naxos tetszett a legjobban. Csodaszep.
2011. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GÖRÖG nekem azért nem tetszett 10 éve mert minden hol csak a hosszú száraz fű és a kopár sziklák és a olajfák. Uncsi volt motorozni,buszról se nem tetszett a kilátás .Szállás mellet a zöldséges kert se tetszett igaz ha átnéztem rajta távolban a tenger volt.Több helyen voltam ,pl. kréta is ilyen volt.Igaz a programok jók voltak.

Tenger szép, kaja isteni volt.De én inkább a pálmafás érdekesebb tájakat kedvelem mint Tunézia.

2011. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyaralni eddig még csak Olympic Beachen voltam, valamint egy 5 napos kiránduláson Paralián, de ez olyan volt, hogy minden nap kirándultunk, és csak estefelé mentünk vissza Paraliára, de azért este sokat sétálgattunk.

Amúgy ha most városokat kéne felsorolnom. Akkor láttam Thessaloníkit, szigetek közül meg Skiathost [ott Skiathos várost, és a Koukounaries strandot]

Ezek közül Skiathos tetszett a legjobban. Gyönyörű, de állítólag nagyon drága. :S

Szállást: hát...körülnézünk több oldalon is, nézegetünk szállásokat, utazási irodáktól kérünk prospektusokat, stb...:) Azt választjuk amelyik a legjobban tetszik, és árban is megfelel.

2011. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zakhyntos nagyon szép a víz is jó kétszer voltunk........anyummal még mindig sírunk,hogy de jó lenne visszamenni....11L
2011. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsofi.lili válasza:
Nem jártam még Görögországban de fogok meni szemtemberbe amikor a suli kezdödik XD suli kezdést nem várom meg ... XD
2012. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!