Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába tényleg mindennap...

Angliába tényleg mindennap borult, esős az időjárás?

Figyelt kérdés

Mert akárhányszor TV-ben anglia, vagy a UK van esik,, sötét az idő, és nem süt a nap.

Ismeörsöm azt mondja ott esik egy nap 1-2 órát, és utána süt a nap. De szerintem ez nem igaz.

Mi az igaz


2011. júl. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapot voltam ott (április) és kb 2szer esett....szóval szerintem nem esik olyan sokat, max valamivel többet, mint itt
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hétig voltam Londonban, áprilisban, a királyi esküvő előtt.

30 fok meleg volt, ragyogó napsütés és egy csepp eső sem esett az ottlétem alatt. Mitöbb még le is égtem...:D Szóval, nem nem igaz, hogy mindennap esik.

2011. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem esik minden nap, de teny hogy SOKKAL tobbet esik mint mashol es igen, nagyon sokszor be van borulva.

En 3 evet eltem ott es a fo oka annak, hogy vegul hazamentem, az az, hogy besokaltam a depis idojarastol!

Mondjuk en 3 evig bicajjal kozlekedtem, es ha esett, akkor kaptam belole tobbet, mint a buszon utazok.

2011. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, borultabb az idő mint otthon, viszont nem annyira szélsőséges. Ez azt jelenti, hogy nyáron nincs kánikula és télen nem lehet szétfagyni.

Az eső meg amúgy nem olyan, mint otthon. Nem igazán lehet leírni, ezt meg kell tapasztalni. Sokszor észre sem lehet venni, hogy esik. Én már közel 8 éve élek itt és nem nagyon van ernyőm. Egy kapucnis dzseki nem árt az tény, de nem annyira para. Csak néha vannak olyan időszakok, ami tényleg sz.r.

Amit nehéz elviselni az a pára. Nagyon magas a páratartalom és pont ez miatt sokszor mikor messzire kinézel az ablakon olyan, mintha köd lenne, valamint ugyan be van borulva, de mégis majd megfulladsz a hőségtől. Érdekes nagyon... de amúgy ízlések és pofonok.

Összességében szerintem nem elviselhetetlen.

2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eronne válasza:
nem csak hazudnak hogy ne menny oda
2011. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy évet éltem kint és mindennap esett.
2013. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!