Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi utazás olcsón?

Freddyk015 kérdése:

Görögországi utazás olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem nyaralás ügyben . lassan itt a nyár közepe és még sehogy sem állok nyaralás ügyben .Szeretnék 2 barátommal görögbe menni. Bulizás fürdés napozás lenne a cél, tehát nekem a szálláss lényegében teljesen mindegy. Sok utazási iroda ír nagyon kedvező árakat, viszont amint rákattintok egyből a triplája az ár a meghirdetett helyett. Valaki nem tudna nekem ajánlani valami jó utat / ajánlatot / esetleg utazási irodát ?

az árra max 30 ra gondoltam busszal együtt. /fő per hét

mielőtt valaki lehurrogna ment ismerősöm ennyiért már görögbe .. szal nem lehetetlen :D

elölre is kössz a válaszokat


2011. júl. 11. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én kétszer voltam busszal, egyszer Görögországban, egyszer pedig Spanyolországban! Soha többet mégegyszer! Azóta mindig repülővel megyek, mert kényelmes, gyors. Inkább fizetek többet, minthogy a buszon egymás lábszagát szagoljuk, a gyerekek nyavalyognak, csak négyóránként van pihenő! Szörnyű! Ha pedig valamilyen oknál fogva nincs pénzem minőségi nyaralásra, akkor inkább nem is megyek, vagy elmegyek valahova Magyarországon, de busszal soha többet!"


Okés akkor te maradj csak Magyarországon, ne menj sehova se nemtom miért kell le-igénytelenezni valaki csak azért mert ő jól bírja a buszos utazást , és nicn vele semmi baja..Én tavaly utaztam Görögországba busszal és kibírható...egyedül az volt a baj h nem vittünk párnát, de visszafele már odafigyeltünk erre is...egyáltalán nem volt se lábszag,se nyavalygós gyerekek , és még jó hogy 4 óránként áll meg csak...ha óránként megállna 15 percre akkor soha nem érnénk oda -.-' én ezt a 4 órát is keveslem...

és okés énis szívesen fizetnék többet h mehessek repülővel, de ha egyszer NEM TELIK RÁ??? Repülővel min. a duplája az utazás...Mi épp kényelmesen kijövünk a buszos utazással, telik kajára, mindennap étteremben eszünk . vásárolgatunk , kirándulunk stb... inkább magára a nyaralásra költök sokat mint hogy az utazásra...

2011. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyezek.

És bár nekünk bőven telne a repülős utazásra, mégsem költünk rá, mert vagy 5x többe kerül, mint a busz, és minek pocsékoljuk feleslegesen a pénzt, ha azt más, hasznosabb dologra is elkölthetnénk, vagy félretehetnénk?! Nem olyan szörnyű az a 16-24 órás utazás, kibírható. Én pl direkt nagyon szeretem a hosszú autós/buszos utazásokat...

2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:59 vagyok

Kijavítanám hogy nem keveslem a 4óránkénti pihenőt hanem sokallom.

És igen, a nyaralás úgyis lehet "színvonalas" ha nem az utazásba ölöd a pénzt...

De örülök h van aki egyetért velem:)

2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem már busszal és repülővel is nyaralni.Legutóbb repülővel voltunk a párommal és kb 100.000 Ft-tal került így többe mint a buszos út.Lelkiismeret furdalásunk is volt,hogy azt a százast másra is költhettük volna.Idén biztos,hogy busszal megyünk és így több költőpénzt tudunk vinni.
2011. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hejj ***** válasza:
100%

a mikonoszt ajánló vagyok


tegnapelőtt hajnalban értünk haza egy 2 hetes törökországi körútról..busszal mentünk, és a haza út egy laza 24 órás utazás volt kisebb-nagyobb megálókkal....csak annyit mondhatok, h a végén mindenki pálinkázott, röhögött, filmet néztünk, stb....nagyon jó volt :D

2011. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök annak , hogy mást sem fáraszt a hosszú buszos utazás.Igen , annak is van külön hangulata, és a fakultatív programokra így több pénz jut.
2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] de ennyire itt se olcsó
2011. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!