Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők, kérlek informá...

Angliában élők, kérlek informáljatok, hogy mi az igazság?

Figyelt kérdés

Olyan kedves olvasók hozzászólását várnám, akik pár éve már kint élnek és esetleg témánál is vannak, tudnak konkrétunokat is.

Tudom, hogy sokan a vendéglátásban, szállodai iparban dolgoznak, de nagyon keveset és nehezen lehet tudni arról, hogy a különböző szakmákat miként becsülik meg?

Asztalosmester vagyok és sok más szakmai területen évtizeden túli tapasztalattal rendelkezem, pl: lakatos munkák, hegesztés, burkolás stb. És ezt ne vegyétek nagyképűségnek. Ami van az van. Mennyire van szükség odakint asztalosokra, lakáson belüli mesteremberekre, milyen szinten becsülik meg a szakiparost, aki normális hozzáállású? Valaki tudna e korrekt leírást, linket, cikket adni, ami lehetőleg naprakész? Szeretném megtalálni a módját a legális útnak, ahol esetleg a normális szakira van igény. A legnagyobb tisztelettel megköszönöm a segítőkész válaszokat.


2011. júl. 15. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én itt élek, és igen, szükség van a jó szakemberekre, jó nyelvtudással! Nyelvtudásod milyen? Azért fontos a nyelvtudás, mert mesterember lévén ügyfelekkel kell beszélned!
2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első igazat beszél. De a nyelvtudás az nagyon kell, anélkül nem megy. Lakatos meg burkolós munkát kínált mindig szoktam látni a hírdetések között meg az utcán (London). Asztalost nem tudom, de mesterember szerintem mindig kell.
2011. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm így előre is. Minimális az angolom, de tudatosan hiszek abban, hogy elsőre egyszerűbb, kevesbb nyelvtudást igénylő munkában kell gondolkodni és mellette önszorgalomból ott kint el kell járni nyelvsuliba és tanulni a helyi nyelvet. Vagy a szakmába egy cégnél, ahol kisegítőként lehet dolgozni és szépen fejleszteni a nyelvet. Abban hiszek, hogy a nyelvet becsülettel odakint tudom továbbfejleszteni, megtanulni. Mindíg is úgy voltam vele, hogy ha jobbat akarok, azért tenni is kell és megdolgozni érte, hogy becsüljem. Mégegyszer köszönöm.
2011. júl. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!