Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátorszában Makarska van...

Horvátorszában Makarska van olyan "nyüzsis" város mint Split vagy Zadar? Vagy Rovinj? Oda szeretnénk menni nyaralni, de mi azt szeretjük ha pezseg az élet.

Figyelt kérdés
Kérem segítsetek, mert az ismerősi körömben senki nem járt még ott.
2009. ápr. 20. 08:15
 1/6 anonim válasza:
Tiszta nyüzsi, hangos zene, a parton egy tűt se bírsz leejteni, mint heringek. Nagy kavicsos a part, nekem kényelmetlen, de tiszta. Hawai, dizsi, napfény, buli, fiatalok... ezzel tudom leírni.
2009. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szuper! köszi! ilyet keresek :-)
2009. ápr. 22. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Az elet nagyon porog,bulik mindenhol vegig a parton,es kb.3km-es vasarsor,ami meg ejjel 2kor is nyitva van!

Ajanlom figyelmetekbe a barland discot,ami egy nagyon szuper es porgos hely,ahol hatalmas partyk vannak!

2009. máj. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyre biztosabb vagyok benne, hogy az makarska az én helyem! :) köszönöm
2009. máj. 3. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Makarska is olyan igen, de a part tényleg nagyon köves, kegyetlen kellemetlen ilyen szempontból.
2009. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha esetleg valaki idetévedne... Makarska tengerpartja (strandja), Horvátország egyik ritkasága, a tengerpart HOMOKOS.
2011. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!