Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országban/városban a...

Melyik országban/városban a legjobbak az élhetési lehetőségek? (Csak Európa)

Figyelt kérdés
Mindenképpen külföldön fogok élni, csak azt nem tudom eldönteni, hol. Mindig London volt a cél, de egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy nem jó hely.. mindenképp valami nagyobb városban akarok élni, tehát nem akarok valahova kiköltözni valami faluba.. viszont London iszonyú drága, és ugye valamikor kéne családot alapítani, stb, de London olyan drága, hogy nem tudom elképzelni hogyan vehetnék ott valaha is házat, stb. Még nagyon magas fizetéssel sem tűnik reálisnak, ahogy elnézem egy átalágos háznak is nagyon durva fizetés kéne..egyszerűen lehetetlen normálisan megélni, én pedig nem szándékozok húsz emberrel egy kis lakáson osztozni 30 éves koromig.. És nem csak a nagyvárosokkal van így, hanem minden hellyel ami közel van egy nagyvároshoz.. melyek azok a helyek Európában ahol reálisak az ingatlanárak/megélhetési árak a fizetésekhez viszonyítva? Mert kezdem úgy érezni, hogy ilyen hely sehol nincs.
2011. szept. 8. 20:21
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
istenem mennyi hulye nyomorult proli, kimennek Londonba es pont akkora nulla senkik maradnak, mint amilyenek Magyarorszagon voltak. semmirekello csurhe:D
2012. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!