Kezdőoldal » Utazás » Európa » A repülőjegynek Londonba ez a...

A repülőjegynek Londonba ez a végleges ára?

Figyelt kérdés

oda vissza út lenne, easyjet-tel, okt. 25-i kiutazással és nov. 7-i visszaúttal.



Budapest to London Luton

Dep 25 October 2011 14:20

Arr 25 October 2011 15:55

Flight 2076

1 Adult

1 x Ft25,300


London Luton to Budapest

Dep 07 November 2011 12:05

Arr 07 November 2011 15:30

Flight 2075

1 Adult

1 x Ft18,105

Travel Insurance

Your trip is covered.

Insurance

Ft4,300



Total flights and options for all passengers: 47,705 Ft


tehát az lenne a kérdésem, hogy egy normál méretű minibőrönddel és egy övtáskával az oldalamon ez lenne a végleges ára az oda-vissza útnak, vagy van emellett még valami reptéri illeték is? vagy egyéb dolog?

köszönöm a válaszokat!

17/L


2011. szept. 30. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az illetéknek benne kéne lennie.De ebben van egy - szerintem - teljesen felelseges biztosítás 4,300-ért. Valószínű, be kell x-elned, hogy nem kéred.
2011. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztosítást szeretnék kötni, az tudatosan van belekalkulálva : )
2011. szept. 30. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4300 forintos biztosítást én is törölném,mert felesleges(de ha neked kell akkor hagyd)

Erre még rájön a kártyahasználati díj ami talán 1000-2000 forint lehet.

Ha van feladandó bőrönd akkor annak a díja is rámehet.Ha nincs akkor értelemszerűen nincs ilyen összeg.

Az easyjet elég komolyan veszi a kézipoggyászt.Maximum 10 kiló lehet,és csak 1 kézipoggyászod lehet.Az övtáska,és minibőrönd már kettő kézipoggyásznak fogják nézni.Ezért biztonság kedvéért úgy pakolj a minibőröndbe,hogyha belekötnének az övtáskába akkor legyen hely hogy a bőröndbe tud tenni.

2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az övtáskára azért gondoltam, mert ugye kell hogy legyen nálam pénztárca (benne igazolványok, pénz, kártya, stb.) és a telefonomat sem szívesen raknám a bőröndbe egy egész útra, zsebes ruhám meg nem nagyon van és hülyén nézne ki ha a farzsebemből kilógna egy nagy pénztárca. :D egyébként rablásnak tartom hogy 12 ezer ft körül van egy poggyász feladása.
2011. szept. 30. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:03 vagyok

nincs baj az övtáskával,csak legyél előrelátó.Inkább legyen hely a mini bőröndben ha kell,mint hogy ideges legyél mert nem tudod hova tenni ha belekötnének.

Nekem egy kicsike válltáskám van ami nem nagyobb egy övtáskánál.Az easyjet állandóan beleköt,hogy 2 kézipoggyászom van.(mert van egy kis gurulós sport táska is) így mindig beteszem a gurulósba.A gépen úgy sem kell a pénztárca és a telefon.(ha kell akkor ki is tudod venni) Ha meg már leszálltam,és kint vagyok a reptéren akkor kiveszem..

2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, sokat segítettél :)

eszerint fogok cselekedni.

2011. szept. 30. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A 47e nem egy olcsó ár, szerintem nézz szét a többi légitársaságnál is (Wizzait, Malév, BA).
2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, ennyi a vége. legfeljebb még megpróbálnak a repülőn lehúzni hogy vegyél ezt meg azt jó pénzért, de az meg nem kötelező. 1 pohár alkohol viszont benne van, azt fogyaszd le.
2011. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!