Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarország élhető hely, nem...

Magyarország élhető hely, nem gondoljátok? Budapest legalábbis.

Figyelt kérdés

Kiskoromban utáltam Magyarországot, mindenképpen külföldön akartam élni.

De ahogy növök fel, egyre inkább rájövök, hogy mennyire szép ez az ország és jó hely. Sok minden ideköt, és szerintem olyan gyönyörű város, mint Budapest, sehol máshol sincs.

A vidéki Magyarország eléggé szegény, de Budapest egy nyugat-európai színvonalú város, nem? És valahol olvastam, hogy a világ 36. legfejlettebb országa vagyunk, ami nagyon jó helyezés szerintem.


2011. okt. 28. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Budapest Európa egyik legszebb városa: fekvését / budai hegyek, Duna / és a műemlékeit tekintve egyaránt. Sajnos, valóban lehetne tisztább is / nagyon mocskosak sokszor a tömegközlekedési járművek is /, egyes épületekre is ráfér a felújítás. De nem élhetetlen.

Különben, más hazai nagyváros / pl. Debrecen, Pécs, Sopron / is szép, kulturált. És valahogy tisztábbak is, és nyugisabbak, mint a főváros.

2012. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én vidéken lakok, és nem csak élhető, én imádom. Nem volt soha álmom, hogy külföldön élhessek, ma sem az, sőt, nem tudnék megválni Magyarországtól, persze lehet mondani hogy igy meg úgy elmaradott, de szerintetek máshol nincsenek koszos helyek? Igen, a szomszéd fűje mindig zöldebb, ez a baj, és az, hogy a magyarok 90%-a nem tenni próbál ellene, hanem elmenekül valami "jobb" helyre. Nem hogy felszednéd a szemetet, amit látsz a földön, inkább bekerúgsz, és továbbmész.
2013. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!