Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában vannak még olyan...

Angliában vannak még olyan kisebb-nagyobb városok, melyek nyugisak, és megéri oda kiköltözni?

Figyelt kérdés

A nagyvárosok London, Manchester, Birmingham, Leeds stb.. nálam szóba sem jöhetnek, főleg az elmúlt évek (meg a nyár) eseményei miatt.. Meg eleve a sok bevándorló, tömeg, nyüzsgés...


Hova érdemes menni, egyáltalán szóba jöhet mostanában Anglia?


2011. nov. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reading, Sheffield, Oxford, Bristol, Preston


De! Kezdésnek mindenképpen nagyvárost javaslok. Egyrészt, mert könnyebben kapsz szállást és munkát. Aztán, ha majd megszokod egy kicsit a kinti életet és lesz angliai tapasztalatod, akkor mehetsz kisebb városba. Amúgy London egyáltalán nem veszélyes város, szerintem ez egy kicsit túl van misztifikálva. Egy a lényeg: kerülni kell a feketék lakta részeket és nincs probléma.

2011. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már tettél fel kérdést és akkor válaszoltam és valaki helyeselt. A mostani első válaszoló is azt írja, amit én gondolok. Hidd el, nem hülyeségből írjuk, h nem éri meg kisvárosba, vidékre menni.
2011. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Madeley,Crewe,Bournemouth.


Igazából nagyon sok ilyen van.

Ha érdekel egy gyönyörű falu,írd be,hogy Audlem! Nagyon szép,egyszer autóval véletlen találtam rá,és tényleg gyönyörű! ;)

2011. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem London körül nagyon sok szép kisváros van, én is Surreyben élek, de West Sussex is nagyon szép és tehetős környék. Nyugis, szép a táj, angolok lakta terület, ugyanakkor ha pörgésre vágysz akkor ott van London fél órára vonattal és a tengerpart pedig 1 órára.
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!