Kezdőoldal » Utazás » Európa » 17 évesen, majdnem fél éves...

17 évesen, majdnem fél éves jogsival neki mernétek vágni egy Budapest-Moszkva útnak?

Figyelt kérdés
1 kedves ismerősömhöz mennék ki.Igazából nem tudom az utat,GPS segítene..Ti neki vágnátok?? :S 17/L
2011. nov. 19. 14:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Először menj Bécsbe. Ha minden oké, Berlinbe. Ha minden oké, Rómába (az első nem ügy, a másodikon kitapasztalod a hosszú vezetést és a gyorshajtókat kamionsor mellett, a harmadikon az emberek hozzáállását)

Ha Szerbiát bejártad, és minden simán ment (a kötözködések, álrendőrök is), akkor már csak oroszul kell megtanulnod, és útitársat találnod. Több, mint 1500 km, + útviszonyok + átkelők, minimum 3 éjszaka szállás előre foglalva.

Szerintem 20 éves korodra összejön, de én akkor se kapkodnám el.

2011. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én nem télen mennék. Minden esetre gyakorolj sokat, mindenhova autóval menj ha tudsz, autópályán és akkor nyáron esetleg bepróbálkozhatsz.


De ekkora útra tényleg inkább repülő !!!

2011. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
17 évesen hogy van fél éves jogsid?
2011. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

13.válaszoló


gondolom amint 17 lett lerakta és most már 17 és fél és 18 év között van

2011. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%
Egyrészt 17 évesen ott nem érvényes a jogsid. Másrészt odafelé nagyon veszélyes az út főleg egy lánynak. Nagyon könnyen válhatsz rablás áldozatává,elrabolnak, megerőszakolnak vagy még sokkal rosszabb is lehet. Jó én pesszimista vagyok de sajnos egy 17 éves lánnyal simán megeshetnek ilyen szörnyűségek azokon a területeken ahol átutazni készülsz.
2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem. Menj vonattal vagy repülővel.
2011. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
az oroszok állatok az utakon, én nem vágnék neki, pedig már 8 éves a jogsim. Egyedül meg főleg, még egy horvátországi útnak sem.
2011. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Elég bátor vagy ha nekivágsz.

Tudsz oroszul? Arra vannak veszélyes szakaszok, én még busszal se mernék ha sokan mennénk se.

Bármikor kaphatsz defektet, balesetezhetsz, hogy intéznéd el, vagy akár elromlik vmi a kocsin.

Én nem javaslom de te tudod.

2011. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek, úgy gondolom ha sikerült Münchenig le vezetnem,akkor talán ez is menni fog.De még 1,2 dolog után járok...Apa is mondta,hogy rám bízza a döntést..de ha lehet ne.Még filozok picit rajta. De tényleg köszi nektek..
2011. nov. 20. 21:55
 20/30 anonim ***** válasza:

Európán belül már én is sok helyen voltam és valóban nem történt semmi baj, el se aludtam, de arra azért más világ van.

Am, hogy voltál münchenbe amikor külföldön még nem vezethetsz? Mondjuk jogsi nélkül is lehetne menni mert nekem pl még soha nem kérték el :)

2011. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!