Kezdőoldal » Utazás » Európa » 17 évesen, majdnem fél éves...

17 évesen, majdnem fél éves jogsival neki mernétek vágni egy Budapest-Moszkva útnak?

Figyelt kérdés
1 kedves ismerősömhöz mennék ki.Igazából nem tudom az utat,GPS segítene..Ti neki vágnátok?? :S 17/L
2011. nov. 19. 14:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Sörfesztre mentem ki,soha sehol nem állítottak meg,pedig sok mindent hoztam haza :)
2011. nov. 20. 23:31
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
Engem se állítottak meg soha :D mondjuk nekem azért rendben voltak a papírok.
2011. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
de ha az ukránok vagy az oroszok megállítanának és észrevennék.. lenne neked nemulass :D
2011. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Én mikor megkaptam a jogsim, apámmal mentem mikor osztrákba és németbe, ő már ismerte az útat és én is csak elejénte még keveset vezettem, havonta jártunk egy éven keresztül. Az alatt az idő alatt eljutottam addig, hogy nélküle is menjen a vezetés külföldre. Most 3 éve van jogsim nagyon sokat vezetek, mondanom sem kell, hogy a saját autómba 2 év alatt 100 e km és mellette még más autókkal is mentem. Ma már nyugodtan elmegyek bárhova és sokan mondják, hogy férfiakat megszégyenítően jól vezetek. Ebből csak azt akartam kihozni, ha egyedül vezetnél és nem ül mellette egy olyan ember akinek több éve van jogsija és ami fontos, hogy tud is vezetni, csak akkor indulj el, ha egyedül vezetnél, nem bírnád ezt a hosszú utat, max 6-8 óra út után kidőlnél és aludnod kéne, hogy tovább tudj menni. Meg persze minden országban más a vezetési szokás amit te nem ismersz. És fél éves rutinnal, nem biztos hogy megfelelően reagálnál bizonyos helyzetekre.

20L

2011. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
70%
Remélem viccelsz. Télen, egyedül autóval Moszkvába? Ez még viccnek is rossz. Édesapád helyében én nem rád bíznám a döntést, hanem egy kicsit elbeszélgetnék veled. Münchenben voltál egyedül? Ezt se nagyon akaródzik elhinni pár hónapos jogosítvánnyal, nem csak magadat, hanem a többi közlekedőt is veszélybe sodorhatod a rutintalanságoddal, már bocs. Véleményt kértél, az én véleményem hogy felelőtlenség és nagy ostobaság lenne.
2011. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

de sürgős

17 évesen már jogosítvány...

azt már rögtön Moszkva..

ezek a csajok nagyon bátrak

2011. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kérdés nekem nagyon kamunak tűnik. Nem tudom elképzelni hogy van olyan apa aki erre áldását adja. Azt sem hiszem hogy Münchenbe elmentél autóval. Ha meg ilyen tapasztalattal belevágsz akkor lelked rajta, nem téged sajnállak hanem azokat a vétleneket akikkel esetleg "erőből összefutsz".
2011. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Na, végül is elmentél?
2012. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
igen, elmentem :)
2012. nov. 14. 08:11
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem kötöttek bele a határőrök, hogy nem vagy még 18 és vezetsz? Egyedül mentél, vagy volt valaki veled?
2013. febr. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!