Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok már Ukrajnában? Csak...

Jártatok már Ukrajnában? Csak Kárpátalján vagy a többi részen is? Melyik a jobb? és Kárpátalja mennyire keleti, mennyiben más mint UKrajna más részei?

Figyelt kérdés

Ukrajnában miket érdemes nézni?ilyenekről tudok h Kárpátalja,Lvov,Kijev,Krím-félsziget.és Harkov jó?

am bocsi,tudom h elég sokat kérdezek.



2011. dec. 2. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Istenkem,ezt a begyepesedett idiota felfogast.micsoda csurma??semmi ilyesmi nincs!!!igen,korruptak a rendorok,de nem ennyire..ha latjak,h 1 hulyevel van dolguk,akkor azzal barmit megtehetenek..errol ennyit!!!
2011. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Sziasztok!!!

Én már 12 éve lakok Ungváron bejártam kárpátalja majdnem minden részét.Nagyon szeretem.Itt érdemes megnézni a hegyeket az Ungvári Munkácsi stb. várakat.Hogyha tényleg érdekel akkor gyere el és bizonyosodj be magad hogy Kárpátalja nem sokkal de különbözik más részektöl!

2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 enika1996 válasza:
Kárpátalja természetileg gyönyörü, és ezt Ukrajna más részein nem láthatod meg. Lemberg elég nagy város de mint az összes Ukrajnai nagyváros koszos, Ukrajnában az a legnagyobb probléma hogy senki nem figyel arra, hogy milyen szép dolgok is vannak itt. Kijev elég szép város de nem sok néznivaló van benne. Krimről azt mondták nekem hogy nagyon koszos ott a tenger és elég drága is. Ott még nem jártam. Tudod Kárpátalja ukrán falucskáiban arra a Kárpátok szivében az jellemző hogy nagyon lemaradottak, internetjük még hirből sincs a vizet a hátukon hordják haza nagyon meszziről. Abból élnek amit termesztenek illetve amit a piacon eladnak. Ha itt járnál Kárpátalján nagyon vigyázz az értékeidre mert könnyen nyomuk veszhet. Én mint Ungvár melletti lakos ajánlom Kárpátalját meg talán Kijevet, minden attól függ mit szeretnél megnézni
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 enika1996 válasza:
egyébként minek irja mindenki azt hogy csurma? az nem csurma hanem tyurma! Van azért különbség főleg hogy az első szó nem is létezik тюрма és nem чурма!
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

előzőnek:

kárpátaljai magyar szleng.

2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!