Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dunán-túl vagy Anglia?

Dunán-túl vagy Anglia?

Figyelt kérdés
E két lehetőség közül melyiket próbáljam meg? (kelet M.o.)
2012. jan. 14. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Alapszintű nyelvtudással inkább Dunántúl vagy Budapest vagy bármely nagyobb magyarországi város,ahol van lehetőség munkára.Alaptudással Angliában esélytelen hogy munkát kapj.

< Angliában dolgozom egy munkaközvetítő cégnél,és naponta több mint 50 olyan CV-t dobunk a kukába ahol le van írva,hogy minimális angol tudással rendelkezik az illető.Ha mégsem írja le,de felhívjuk telefonon munkaügyben akkor ott is bukik,ha nem érti mit mondanak neki)

2012. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Angliától nem tudom miért van mindenki hasra esve. Szar, dagadt, ocsmány nők, legpocsékabb, kegyetlenebb büdös, ködös, esős időjárás és a kaja is szar.
2012. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Anglia vonzó, mert nagyon könnyű letelepedni, munkát vállalni. Ezen kívűl angolul a legtöbb fiatal beszél, így a nyelvi problémák sem olyan hangsúlyosak. Aztán az én szubjektív véleményem szerint van az országnak egy nagyon különleges, egyedi hangulata, amihez hozzátartozik a ködös, borongós idő, az élénk zöld gyep. Na és az a látszólagos összevisszaság, ami mögött mégis van rendszer. Nekem ez sokkal jobban bejön, mint mondjuk Ausztria vagy Németország, ahol minden olyan precíz, tiszta.
2012. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" Na és az a látszólagos összevisszaság, ami mögött mégis van rendszer."


Dehogy van rendszer! Sok év után már csak nevetni lehet a sok hülyeségtől amit előadnak.Rengetegszer tapasztalom a munkahelyemen az irodákban,amikor a parkolási díjat intézem,hogy bizony hülyék ott is vannak...

2012. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Angliától nem tudom miért van mindenki hasra esve. Szar, dagadt, ocsmány nők, legpocsékabb, kegyetlenebb büdös, ködös, esős időjárás és a kaja is szar."


Emellett nem tudtam elmenni. :)

Nem csajozni kell Angliába jönni. Nem is tudtam, hogy egy országot az határoz meg, hogy milyenek ott a nők. :D Eléggé szexista vagy. Ide a jobb élet reményében kell jönni. Párt meg otthonról kell hozni. :) Ugyanakkor sok szép nő is van itt, az én kollegáim egy se dagadtak, nagyon is fittek és szépek. Nem tudom miből vontad le ezt a következtetést? Talán a milliárdos réteg nézhet így ki... de azok meg úgyis "távol" élnek mindentől.


Időjárás. A nyár gyönyörűen napos és meleg volt, csak éjszaka esett az eső. A környezet szép zöld. Zöldebb mint Budapest és nem büdösebb annál. A tél hideg mint otthon, éppúgy csapadékos mint otthon, csak nem hó, hanem eső esik. De a hóból is csak lucsok lesz. Volt viszont egy olyan jégeső, ami fantasztikus volt. Hatalmas jégdarabok szabályos, kopogó potyogása mint a hózivatar. Ilyet otthon sosem láttam.


Nem kell Angliától hasra esni, nem csodaország, de attól még fikázni sem kell, mert meg vannak a maga értékei.

2012. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"bizony hülyék ott is vannak"


Vannak hülyék persze, de kérdem én hol nincsenek? Hol nincs hiba a rendeszben? Hol van bármi ami tökéletes? Sehol a világon, ahol emberek intézik a dolgokat, mivel minden ember hibázik.

2012. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nekem csak kiinduló pont lenne :) ...

Szeretek itt élni úgymond.... de sajnos itt megnehezítik az életet ott fenn... szóval sanjos kénytelen vagyok megalapozni a jövőm egy kicsit. Sajnos Dunántúl sem olyan, ahogy elképzeltem, bár jobb a helyzet mint keleten, de nem sokkal.

Ezért köszönöm a válaszokat, Anglia mellett döntöttem, azután majd lesz valahogyan...

2012. jan. 24. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!