Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria tényleg a világ...

Ausztria tényleg a világ legunalmasabb országainak egyike?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, miért gondolod? Rengeteg mindent lehet csinálni, a hegyekben is óriási élet van télen-nyáron, Bécs pedig egy igazi minivilágváros. Bár, kinek mi az unalmas.
2012. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Belgiumnál nem lehet unalmasabb. :-)
2012. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nézőpont kérdése kinek mi az unalmas :) én soha nem mondanám rá!! sok helyen jártam már Ausztriában: van Bécs, ami egy nyüzsgő nagyváros, gyönyörű épületekkel és tisztasággal, rengeteg hegy sípályákkal, sok tó, ahol nyáron fürödhetsz, nyaralhatsz, mindenhol sok zöld és tiszta a levegő. Lehet, hogy valakinek ez jelenti az unalmat, de szerintem szép ország :)
2012. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van nála unalmasabb, bár persze nem egy tipikus déli tengerparton fekvő hely.
2012. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Ausztria abszolút nem unalmas, pláne egy olyan embernek, aki szereti a természetet, mert gyönyörű tájai: hegyek, tavak, barlangok, patakok, városok... stb. vannak, viszont az osztrák emberek úgy nagy átlagban szerintem elég unalmasak.

Példaképpen: ha ugyanaz az együttes koncertezik Bécsben és Budapesten, míg Bécsben álldogálnak unott arccal az emberek, Pesten meg szétszedik tombol, bulizik a közönség ezerrel.

Nekem Ausztria egy picit steril.

2012. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Biztos van olyasmi, amiért nem Ausztriába érdemes menni. Meglehetősen alaposan bejártam, nekem nem volt unalmas. Igaz, én más országokban is találok izgalmas helyeket, eseményeket. Mondhatnám, még sehol nem unatkoztam. Talán, mert tudtam, mit akarok ott.
2012. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

18:22

na éppen erre gondolok!

lehet, hogy szép az ország, ha a lakói ilyenek...

azt szeretem a magyarokban, hogy tudnak élni azért!

az osztrákokkal ellentétben pl..

2012. márc. 18. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

18:22-es voltam.


Munka miatt sokat jártam kinn Bécsben, utazások alkalmával pedig sokhelyen jártunk Ausztriában. Én azt figyeltem meg, hogy a magyarokkal ellentétben, kinn sokkal kevésbé stresszesek az emberek. A metrón reggelente csomó öltönyös, kosztümös ember utazik (akik nálunk leginkább autóval), kisimult arccal, és nem ciki nekik metrózni. Nem mosolyognak, nem vidámak, de olyan nyugodtak. Mondjuk, nincsenek is a metrón csövesek, és nem kell egymást taposni, le lehet ülni stb.

Ami még furcsa: bár a kollégák keresztnéven hívják egymást, de mégis sokan magázódnak (Sie... a du helyett), akik már 10 éve egymás mellett dolgoznak, azok is, bár ez a szokás a fiatalabb korosztályban már kezd lazulni.

2012. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Kedves Hazánk szerintetek nem unalmas?


Mondjuk én Szabolcsi vagyok. Itt se hegy se víz, semmi. Itt egyedül inni lehet. Bár még lassan azt sem, mert forgalom hiányában sorra zárnak a kocsmák/szórakozóhelyek. A pénz kérdésről meg ne is beszéljünk. :(

2012. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!