Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában, vagy Spanyolországb...

Angliában, vagy Spanyolországban lehet jobb az élet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor Spanyolországban éltem cserediákként, egy fizetésből éltünk öten, ebből kettő óvodás korú gyerek. Nem tudom, mennyi volt az a fizetés, de tellett belőle kb. heti egyszeri étteremre, szórakozásra, takarítónőre, bébiszitterre és a cserediák, vagyishogy az én ellátásomra is. Két kocsijuk volt, mindkettő saját. És állítólag az alsóbb réteghez tartozott a család, egyáltalán nem számítottak gazdagnak. Ja, a munka pedig ilyen gyári fizikai munka volt, amiért nem szokás sok fizetést adni.
2012. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Már fél Spanyolország itt van Angliában, ebből arra gyanakszom, hogy nem túl rózsás a helyzet. Illetve mikor anyukám kint volt másfél éve, már akkor is borzalmas nagy volt a munkanélküliség, ami azóta nem hiszem, hogy javult.

De szerintem nem ez alapján kell dönteni, két teljesen más temperamentumú országról beszélünk, inkább ezt kéne mérlegelned melyik áll hozzád közelebb.

2012. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én voltam mind két helyen és ha kellene választani akkor inkább Spanyolország
2015. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!