Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2x (hétfő és péntek)...

Heti 2x (hétfő és péntek) jarok 2,5 órára kondiba. Hol a próbléma? L-karnitin?

Figyelt kérdés
Az edzéstervem abból áll,hogy: 30perc bicikli, 10 perc futás eleg gyors tempóban, utána súlyzós gyakorlatok (comb, popsi, has, hat)aztan a vegere vagy 20 perc stepperen, vagy újabb 10 perc futás levezetésnek. Na most a kérdésem az lenne, hogy én ettöl inkabb hízok mint fogyok...figyelek az etkezesemre is, hiszen nem eszek semmi cukrosat stb. Mégis uúgy látom felszedtem 3-4 kilót...pedig alapból feszesíteni szerettem volna...hiszen eddig 49-50 kiló voltam, most meg mar 53,5! Hol a probléma?Szedhetnék L-karnitint, h segitse a zsírégetést (pocak miatt inkabb)? egyébként 160 cm magas vagyok
2011. aug. 18. 14:46
 1/4 dirtboy ***** válasza:
számold össze a napi kalóriádat biztos hogy több mint amennyinek lenni kéne a fogyáshoz
2011. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az edzéstől erősödsz is, és az izmoknak bizony van tömegük.
2011. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok erről a termékről? [link]

[link]

és erről? [link]

folyekony/nutrend-l-carnitin-1000-s93629063

[link] folyekony/aminostar-l-carnitine-35000-s93630426


Nem tudom melyik válasszam, még sosem szedtem semmi hasonlót....csupán multivitamint szedek...

2011. aug. 18. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizet kötnek meg a sejtjeid, ne félj nem zsír ment rád csupán víz, illetve elkezdtek tápanyagot felvenni az izomrostjaid.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!