Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az időjárás Nagy-Britan...

Milyen az időjárás Nagy-Britanniában?

Figyelt kérdés
Könyvet írok és arra lennék kíváncsi, hogy az ég milyen gyakran szokott olyan kék lenni, mint nálunk egy átlagos nyári napon

2012. ápr. 20. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

még valamit.Én fázós vagyok,így szoktam fázni.

Volt olyan nyár amikor ti a légkondit kapcsoltátok be,a ventilátor ment nálatok,a hűvös szobában pihegtetek a meleg miatt,akkor én épp bekapcsoltam a radiátort,mert fáztam.

De volt olyan is,hogy Monkey world-ben voltunk,és csodás 30 fok meleg volt aznap..(de sajnos nem ez a jellemző)

2012. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én jelenleg Kettering-ben lakok. Az idő egyszerűen szörnyű. Ki nem állhatom. Állandóan szürke és borús minden. Két nappal ezelőttig 1,5 hétig folyamatosan esett az eső...otthon már kánikula van mi meg még vastag pulcsiba meg kabátba járkálunk. Alig süt a nap..Elég lehangoló..
2012. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 21:48

Nem vagy egyedül.Én Oxfordban élek,és 2.5 héten át folyamatosan esett az eső,borús,szürke volt minden.A legmagasabb nappali hőmérséklet 6-10 fok között volt.Ma vasárnap végre sütött a nap,és 14 fok volt.Végre nem kellett nagykabátot felvennem,elég volt egy vastag pulcsi is..De nem sokáig élvezhetem a jó időt.Holnaptól megint 1 héten át 7-11 fok között lesz és eső lesz újra és újra..

Lehangoló nagyon.Főleg úgy,hogy tudom,otthon 30 fokok vannak már..

2012. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#9 17:17 vagyok

Ne haragudjatok, elfelejtettem megköszönni a sok hasznos írást!!!

Emlékszem elolvastam, csak aztán mennem kellett valahová, és kiment a fejemből. De NAGYON KÖSZÖNÖM!


#12 és # 13 Együtt érzek veletek. Viszont most nálunk is (észak-Magyarország) bejött a hideg, ma délután is be kellett kapcsolnom a fűtést! Persze tudom, azért a kettő nem összehasonlítható...


Egyébként, hogyan kerülitek el a depressziót?

Emlékszem, rémes állapotban voltam most a tél végére az állandó borús idő miatt. Pedig rám kevésbé jellemző, hogy ilyesmitől padlóra kerülök.

2012. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Sajnos elég nehéz elkerülni..Nekem pl általában elég rossz kedvem van emiatt és sosincs kedvem semmit csinálni ha szabad időm van. Általában csak filmezni vagy aludni szeretnék :D
2012. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

tegnap 00:25

Én nem vagyok az a depressziós fajta,de amióta kint élek,bizony párszor rám jött.Nem lehet kivédeni.Én személy szerint szeretem a nagy meleget,a napsütést.Így én elég nehezen viselem az állandó esőt,hideget,borús,szürke napokat.Ha dolgozom,akkor elviselem.De például 2 hete szombat reggel amikor kinéztem az ablakon,és láttam,hogy szakad az eső és szürkeség van,elkeseregtem.2 hete folyamatosan esett,és hétvégére ez betett nekem.Visszafeküdtem,mert élni sem volt kedvem.Ilyenkor semmit nem tud csinálni az ember.Sem kirándulni,sem sétálni.Lehangoló.

Ezért is örültem,hogy most hétvégén végre sütött a nap,végre nem esett az eső.De nem sokáig örülhettem.Ma délben amikor mentem melózni,szokás szerint téli kabát,hosszú nadrág,pulcsi.Délben úgy beborult,mintha este lett volna.Délutánra kisütött,de már tudom,egész héten nagykabát lesz rajtam május közepén..

2012. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Köszi mindkettőtöknek.

Kedves 81%-os külön köszönet, hogy ilyen részletesen válaszolsz. :)


Azt kell mondjam, nehezen tudom elképzelni, hogy bírják ezt a britek. Úgy értem nehéz elhinnem, hogy ott is zajlik az élet, nem pedig csak otthon szomorkodik mindenki. :))

(Tudom, ez kissé buta kijelentés volt, de tényleg érdekesnek találom a jelenséget.)

2012. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tegnap 00:21 vagyok

Tudod hogy bírják a britek? Megkérdeztem..

Aki megteheti az minden évben elmegy valami meleg,esőmentes tengerpartra.Semmi nem érdekli őket,csak tengerpart vagy medence,és a rengeteg kaja.Képesek a nagy melegben a medencében is enni.

Otthon meg amikor kérdezem tőlük,hogy mivel foglalják le magukat ha esik.Egyszerű választ kaptam: -hát mit csinálnánk? kocsmázunk.ott legalább tudunk meccset nézni..

Amióta kint élek,már értem miért van a legtöbb 16 évesnek már 2 gyereke..

2012. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

:DD

Ilyesmi nekem is eszembe jutott, mert ment nálunk régen egy műsor, amiben mindenféle gyönyörű helyekre utaztak az emberek és házakat néztek ingatlanügynök segítségével. Mármint minden részben volt egy pár, vagy egy személy, aki házat akart venni az adott területen.

Szinte minden epizódban britek szerepeltek...


Mindenesetre érdekes. Bár nem tudom, én is elfoglalom magam az esős napokon pl. filmnézéssel, olvasással, a házimunkával és hasonlókkal, de még ha ki sem mozdulok a házból, akkor is igénylem, hogy nappali világosság legyen, ne kelljen lámpát kapcsolni.


Már nem is tűnik annyira jó helynek London... De hát mindegy, azért mindenképpen érdemesnek tartom rá, hogy amint lehetőségem adódik, a saját szememmel is megnézzem. :)

2012. máj. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!