Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi nyaralás kapcsán...

Horvátországi nyaralás kapcsán Medulin vagy Fazana?

Figyelt kérdés
Isztriára szeretnék menni nyaralni, mert ott még nem jártam. Két apartmant néztem ki, az egyik Medulinban van, a másik Fazana-Valbandon-ban. Járt már valaki valamelyik helyen? Mik voltak a tapasztalatok?

2012. máj. 9. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátom már járt Medulinban, neki tetszett. Elmondása szerint nagyon jó homokos tengerpartja van. Google earth programod van? Ott rengeteg képet találnál mindkét településről, és könnyebben tudnál dönteni. De menj és ki ne hagyd. Nagyon gyönyörű a horvát tengerpart.

Horvátországba már 4 éve nyaralok, hosszabb-rövidebb időre, a minimum 3 éjszaka volt, a maximum 7 éjszaka, de általában Dalmáciát célzom meg. Egyszer szüleimet vittem el, mondván látni kell nekik is, így örök rabjai lettek a csodának, azóta visszavágynak...

2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindkettő szép, és közel van egymáshoz. Fazana nyugodtabb és csendesebb, Medulin inkább "bulizós" hely.
2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!